Szczegóły oferty

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, ul. Zakopiańska

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, ul. Zakopiańska

Lokal - wynajem 6 900 PLN 30PLN/m 2
230 m2  1990 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Do wynajęcia od 1.02 budynek biurowy przy ul. Zakopiańskiej w Krakowie !

LOKALIZACJA:
Budynek znajduje się w południowej części Krakowa. Lokalizacja zapewnia szybki wyjazd na obwodnicę Krakowa i autostradę A4. W pobliżu Centrum Handlowe Zakopianka, Carrefour , Solvay Park , Cinema City , Fitness Platinium ,Castorama ,Decathlon ,Makro Cash i Carry , Agata Meble ,Merkury Market.

BUDYNEK:
Oferowany budynek posiada 4 kondygnacje(3 naziemne + piwnica). Powierzchnia budynku to ok. 230 m2 + 40 m2 magazyn w piwnicy. Budynek posiada recepcję, siedem pomieszczeń biurowych, kuchnię i 3 łazienki. Pomieszczenia biurowe klimatyzowane. Przed budynkiem jest duży parking(miejsca parkingowe w cenie). Możliwe postawienie kontenerów zwiększających powierzchnię magazynową.
Widoczne wyposażenie na zdjęciach należy do aktualnego najemcy.

FINANSE:
- czynsz najmu: 6900 PLN netto + 23 % VAT
- opłaty za media
- prowizja dla biura nieruchomości.

UWAGI:
- wolne od 1.02;
- świetny dojazd na autostradę, obwodnicę i lotnisko
- ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego dwufunkcyjnego;

Bardzo proszę o kontakt lub o wypełnienie formularza na stronie:
http://www.gamp-krakow.pl/zglos-poszukiwanie/
na pewno znajdziemy idealny lokal, spełniający Państwa preferencje.

KONTAKT DO AGENTA:
Maciej Pacholec
maciej@grupagamp.pl
+48 798 435 650
www.gamp-krakow.pl

Maciej Pacholec

Kontakt

 
 1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych tj. Gamp Spółka Cywilna, z siedzibą w Krakowie (30-033) przy ul. H. Sienkiewicza 9/11 numer NIP 6772388183  w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie.
 2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
 3. Oświadczam, że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawienia i usunięcia.

Klauzula informacyjna: Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Gamp Spółka Cywilna, z siedzibą w Krakowie (30-033) przy ul. H. Sienkiewicza 9/11 numer NIP 6772388183
 1. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie.
 2. Podstawy przetwarzania danych osobowych: a) art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. b) zgoda na przetwarzanie danych osobowych
 3. Posiada Pani/Pan prawo do:
 • żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
 • wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,
 • przenoszenia danych,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
 • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 1. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
 2. Okres, w którym dane osobowe będą przechowywane nie jest oznaczony; Pana/Pani dane osobowe mogą być przetwarzane tak długo jak to będzie niezbędne do realizacji celów wskazanych powyżej lub do momentu cofnięcia zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych
 3. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do realizacji celów wskazanych powyżej.
Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności