Szczegóły oferty

Kraków, Kraków-Krowodrza, ul. Urzędnicza

Kraków, Kraków-Krowodrza, ul. Urzędnicza

Mieszkanie - wynajem 2 100 PLN 32,31PLN/m 2
65 m2  Pokoje: 2 1955 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Dwupoziomowe przytulne mieszkanie w centrum dzielnicy Krowodrza w Krakowie.

ENGLISH VERSION BELOW

LOKALIZACJA:
Mieszkanie znajduje się w kamienicy wybudowanej w 1955 roku, przy ul. Urzędniczej, w Krowodrza, w Krakowie. Miejsce jest doskonale skomunikowane, dotrzemy szybko i bezpośrednio w każdy zakątek Krakowa. W 15 minut dojdziemy pieszo do Rynku Głównego. W najbliższej okolicy znajduje się: AGH, Park Jordana, Park Krakowski, apteki, punkt Poczty Polskiej, przedszkola, żłobki, Biprostal, Rossmann, biblioteka, księgarnie, liczne punkty usługowo-handlowe i gastronomiczne.

MIESZKANIE:
Nieruchomość znajduje się na ostatnim piętrze w 3-piętrowej kamienicy. Lokal jest dwupoziomowy, o powierzchni całkowitej 65 m2. Poziom pierwszy (o powierzchnia ok. 37 m2) składa się z:
- otwartej kuchni;
- salonu;
- łazienka.
Drugi poziom (o powierzchni ok. 25 m2) składa się z:
- pokój typu open space (np. jako sypialnia);
- łazienki.
Mieszkanie jest całkowicie umeblowane, wyposażone w sprzęt AGD. Centralne ogrzewanie i ciepła woda z własnego, dwufunkcyjnego pieca gazowego.

FINANSE:
- czynsz najmu 2100 PLN + czynsz administracyjny 200 PLN (utrzymanie części wspólnej, fundusz remontowy i wywóz śmieci) + prąd, gaz
wg.zużycia;
- kaucja zwrotna w wysokości 2100;
- jednorazowa prowizja dla biura nieruchomości.

UWAGI:
- dostępne od 1.04.2019;
- przyjazne małym zwierzętom;
- idealne dla pary lub singla;
- miejsce postojowe na ulicy;
- ekspozycja okien - południe, wschód.

A two-level, cozy flat in the center of the Krowodrza district, in Krakow.

LOCATION:
The flat is located in a tenement house built in 1955, at ul. Urzędnicza, in Krowodrza, in Krakow. The place is perfectly connected, we will reach quickly and directly in every corner of Krakow. In 15 minutes walk to the Main Market Square. In the immediate area there are: AGH, Jordan Park, Krakowski Park, pharmacies, Poczta Polska point, kindergartens, nurseries, Biprostal, Rossmann, a twin-bed, bookstores, numerous service, commercial and gastronomic points.

FLAT:
The property is located on the 3-floor, 3-story building. The restaurant is two-level, with a total area of ​​65 m2. The first one (area about 37 m2) consists of:
- open kitchen;
- living room;
- bathroom
The second level (with an area of ​​about 25 m2) consists of:
- open space (eg as a bedroom);
- bathrooms.
The flat is completely furnished, equipped with household appliances. Central heating and hot water from your own dual-function gas furnace.

FINANCES:
- rent: 2100 PLN + administrative rent 200 PLN (maintenance of the common part, repair fund and waste disposal) + electricity and gas according to
consumption;
- a refundable deposit of 2100;
- one-time commission for the real estate office.

COMMENTS:
- available from 1/04/2019;
- friendly to small animals;
- perfect for a couple or a single;
- parking space on the street;
- window exposition - south, east.

Serdecznie polecam!
Bardzo proszę o kontakt lub wypełnienie formularza na stronie:
http://www.gamp-krakow.pl/zglos-poszukiwanie/
na pewno znajdziemy idealne mieszkanie, spełniające Państwa preferencje.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej:
www.gamp-krakow.pl

KONTAKT DO AGENTA:
Karolina Augustynowicz
Tel.: +48 884 979 766
E-mail: karolina@gamp-krakow.pl

Karolina Augustynowicz

Kontakt

 
 1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych tj. Gamp Spółka Cywilna, z siedzibą w Krakowie (30-033) przy ul. H. Sienkiewicza 9/11 numer NIP 6772388183  w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie.
 2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
 3. Oświadczam, że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawienia i usunięcia.

Klauzula informacyjna: Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Gamp Spółka Cywilna, z siedzibą w Krakowie (30-033) przy ul. H. Sienkiewicza 9/11 numer NIP 6772388183
 1. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie.
 2. Podstawy przetwarzania danych osobowych: a) art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. b) zgoda na przetwarzanie danych osobowych
 3. Posiada Pani/Pan prawo do:
 • żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
 • wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,
 • przenoszenia danych,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
 • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 1. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
 2. Okres, w którym dane osobowe będą przechowywane nie jest oznaczony; Pana/Pani dane osobowe mogą być przetwarzane tak długo jak to będzie niezbędne do realizacji celów wskazanych powyżej lub do momentu cofnięcia zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych
 3. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do realizacji celów wskazanych powyżej.
Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności