Szczegóły oferty

Kraków, Kraków-Krowodrza, ul. Wrocławska

Kraków, Kraków-Krowodrza, ul. Wrocławska

Mieszkanie - wynajem 1 700 PLN 40,48PLN/m 2
42 m2  Pokoje: 2 1950 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Do wynajęcie piękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2 przy ulicy Wrocławskiej.

WE SPEAK ENGLISH!

LOKALIZACJA:
Mieszkanie znajduje się w kamienicy przy zbiegu ulicy Wrocławskiej i Świętokrzyskiej około 600m od Nowego Kleparza. Taka lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację w obrębie całego Krakowa. Najbliższy przystanek linii 130 i innych znajduje się zaledwie 50m od budynku, a węzeł komunikacyjny Nowy Kleparz jest 1 przystanek dalej. W pobliżu znajduje się duży sklep sieci Biedronka, w którym można zaopatrzyć się we wszystkie produkty codziennego użytku. Niedaleko znajduje się również kiosk, sklep nocny, piekarnia, warzywniak oraz siłownia i fitness ENERGYM. W razie potrzeby większych zakupów do Galerii Krakowskiej i Dworca Głównego odległość to jedynie 3 przystanki linią 130.

APARTAMENT:
Apartament usytuowany na 2 piętrze kamienicy bez windy. Mieszkanie bardzo ustawne i przestronne. Pomieszczenia zostały jak na załączonych fotografiach (w łazience wanna i pralkosuszarka, w kuchni brak jedynie zmywarki, sofa w salonie z funkcją spania, w sypialni łóżko dwuosobowe).
Dodatkową powierzchnię stanowi przestronny balkon. Mieszkanie posiada ekspozycję na dwie strony świata (bardzo jasne!)

Ogrzewanie kotłem gazowym dwuobiegowym!

Do lokalu przynależy taras na całej długości mieszkania od strony południowej.

FINANSE:
- 1700 zł dla właściciela + 307 zł czynsz administracyjny (zimna woda, MPO, utrzymanie części wspólnej, parking na terenie zamkniętym) + prąd wg. zużycia (ok. 60zł)
- Kaucja zwrotna
- jednorazowa prowizja dla biura nieruchomości

UWAGI:
- świetna lokalizacja
- ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego
- wolne od 1 maja
- idealne dla pary z dziećmi i studentów
- przystanek autobusowy tuż pod blokiem
- NOWY KLEPARZ, DWORZEC GŁÓWNY, POLITECHNIKA
- MIEJSCE POSTOJOWE W CENIE NAJMU!!!

Serdecznie polecam!
Bardzo proszę o kontakt lub wypełnienie formularza na stronie:
http://www.gamp-krakow.pl/zglos-poszukiwanie/
na pewno znajdziemy idealne mieszkanie, spełniające Państwa preferencje.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej:
www.gamp-krakow.pl

KONTAKT DO AGENTA:
Mateusz Siwek
Tel: + 48 531 999 549
E-mail: mateusz@gamp-krakow.pl

Mateusz Siwek

Kontakt

 
 1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych tj. Gamp Spółka Cywilna, z siedzibą w Krakowie (30-033) przy ul. H. Sienkiewicza 9/11 numer NIP 6772388183  w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie.
 2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
 3. Oświadczam, że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawienia i usunięcia.

Klauzula informacyjna: Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Gamp Spółka Cywilna, z siedzibą w Krakowie (30-033) przy ul. H. Sienkiewicza 9/11 numer NIP 6772388183
 1. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie.
 2. Podstawy przetwarzania danych osobowych: a) art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. b) zgoda na przetwarzanie danych osobowych
 3. Posiada Pani/Pan prawo do:
 • żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
 • wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,
 • przenoszenia danych,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
 • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 1. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
 2. Okres, w którym dane osobowe będą przechowywane nie jest oznaczony; Pana/Pani dane osobowe mogą być przetwarzane tak długo jak to będzie niezbędne do realizacji celów wskazanych powyżej lub do momentu cofnięcia zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych
 3. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do realizacji celów wskazanych powyżej.
Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności