Szczegóły oferty

Kraków, Czyżyny

Kraków, Czyżyny

Lokal - wynajem 5 932,18 PLN 67PLN/m 2
88.54 m2  Pokoje: 4 2017 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 88,54 m2 w nowym budynku na jednym z największych osiedli w Krakowie.

LOKALIZACJA I INWESTYCJA:
Lokal znajduje się na terenie jednego z największych krakowskich osiedli. Miejsce to zapewnia bliskość węzłów komunikacyjnych i transportu miejskiego (przystanki: Stella Sawickiego, Medweckiego, Wiślicka, AWF, os. Dywizjonu 303). Lokal posiada witrynę i znajduje się w widocznym miejscu. Idealne miejsce na lokal handlowy, piekarnię, kawiarnię, gastronomię, pod usługi medyczne, fizjoterapię, stomatologię, salon fryzjerski lub kosmetyczny. W pobliżu znajdują się uczelnie wyższe - PK oraz AWF.

OPIS LOKALU:
Lokal znajduje się na parterze(witryna) - powierzchnia użytkowa lokalu to 88,54 m2. Istnieje możliwość przystosowania lokalu do prawie każdego rodzaju działalności (możliwość zastosowania wentylacji mechanicznej).

Podział powierzchni:
- 79,85 m2 - pomieszczenie usługowe,
- 4,84 m2 - zaplecze socjalne,
- 2,18 m2 - przedsionek
- 1,57 m2 - WC

UWAGI:
- Obniżka czynszu przez pierwszy okres najmu lub partycypacja w kosztach wykończenia - do negocjacji
- Ogrzewanie i ciepła woda miejskie

FINANSE:
Czynsz najmu: 67 zł netto/m2 + 23 % VAT
Eksploatacja - opłaty do wspólnoty
Energia elektryczna wg zużycia.
Kaucja - do ustalenia.

Bardzo proszę o kontakt lub o wypełnienie formularza na stronie:
http://www.gamp-krakow.pl/zglos-poszukiwanie/
na pewno znajdziemy idealny lokal, spełniający Państwa preferencje.

KONTAKT DO AGENTA:
Maciej Pacholec
maciej@grupagamp.pl
+48 798 435 650
www.gamp-krakow.pl

Maciej Pacholec

Kontakt

 
 1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych tj. Gamp Spółka Cywilna, z siedzibą w Krakowie (30-033) przy ul. H. Sienkiewicza 9/11 numer NIP 6772388183  w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie.
 2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
 3. Oświadczam, że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawienia i usunięcia.

Klauzula informacyjna: Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Gamp Spółka Cywilna, z siedzibą w Krakowie (30-033) przy ul. H. Sienkiewicza 9/11 numer NIP 6772388183
 1. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie.
 2. Podstawy przetwarzania danych osobowych: a) art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. b) zgoda na przetwarzanie danych osobowych
 3. Posiada Pani/Pan prawo do:
 • żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
 • wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,
 • przenoszenia danych,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
 • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 1. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
 2. Okres, w którym dane osobowe będą przechowywane nie jest oznaczony; Pana/Pani dane osobowe mogą być przetwarzane tak długo jak to będzie niezbędne do realizacji celów wskazanych powyżej lub do momentu cofnięcia zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych
 3. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do realizacji celów wskazanych powyżej.
Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności