Szczegóły oferty

Kraków, Kraków-Śródmieście, ul. Kamienna

Kraków, Kraków-Śródmieście, ul. Kamienna

Lokal - wynajem 3 458 PLN 50PLN/m 2
69.16 m2  Pokoje: 3 2011 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Do wynajęcia od zaraz klimatyzowany lokal z witryną o powierzchni 69,16 mkw. – ul. Kamienna.

W celu zapoznania się z naszą pełną ofertą zapraszamy na naszą stronę internetową: www.gamp-krakow.pl

BUDYNEK I LOKALIZACJA
Lokal znajduje się w nowoczesnej inwestycji na ul. Kamiennej w centrum Krakowa! Jedyne 15 minut spacerem do Dworca Głównego, Galerii Krakowskiej. Przystanek tramwajowy 2 minuty od lokalu.

LOKAL
Lokal o powierzchni 69,16 mkw. (układ widoczny na rzucie) z dużą witryną. Składa się z trzech pomieszczeń – jedna duża sala + dwa gabinety oddzielone szklanymi ściankami. Na zapleczu do dyspozycji toaleta oraz kącik kuchenny wyposażony w m.in. zmywarkę oraz kuchenkę mikrofalową.

FINANSE:
Czynsz najmu: 50 zł/mkw. netto tj. 3458,00 netto + 23% VAT
Media opomiarowane: prąd, woda, klimatyzacja, ogrzewanie (MPEC)
Wymagana kaucja zwrotna w wysokości trzykrotności miesiecznego czynsu najmu netto
Jednorazowa prowizja dla biura
Możliwość podpisania umowy najmu na czas nieokreślony.

For rent, immediately air-conditioned office on the ground floor. It has 69,16 sqm and it is located at Kamienna street.

BUILDING AND LOCATION
The office is located in a modern investment at Kamienna street close to the City Center. You can reach Main Railway Station and Galeria Krakowska by 15 minutes walk. Tram stop is located 2 minutes from the building.

OFFICE:
The office has ​​69.16 sqm. (layout visible on the plan). It is located on the ground floor. It consists of three rooms - one large room + two rooms separated by glass walls. There is also a toilet and a kitchenette equipped.

FINANCES:
Rent: 3458 PLN net + 23% TAX
Measured media: electricity, water, air conditioning, heating (MPEC) - additionally paid
A refundable deposit of three times the monthly net rent is required
Agency fee

It is possible to sign a lease agreement for an indefinite period.

We also encourage you to visit our website:
www.gamp-krakow.pl

KONTAKT DO AGENTA/CONTACT TO THE AGENT:
Roman Krakowiak
tel. +48 533 847 495
e-mail: roman@gamp-krakow.pl

Roman Krakowiak

Kontakt

 
 1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych tj. Gamp Spółka Cywilna, z siedzibą w Krakowie (30-033) przy ul. H. Sienkiewicza 9/11 numer NIP 6772388183  w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie.
 2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
 3. Oświadczam, że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawienia i usunięcia.

Klauzula informacyjna: Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Gamp Spółka Cywilna, z siedzibą w Krakowie (30-033) przy ul. H. Sienkiewicza 9/11 numer NIP 6772388183
 1. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie.
 2. Podstawy przetwarzania danych osobowych: a) art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. b) zgoda na przetwarzanie danych osobowych
 3. Posiada Pani/Pan prawo do:
 • żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
 • wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,
 • przenoszenia danych,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
 • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 1. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
 2. Okres, w którym dane osobowe będą przechowywane nie jest oznaczony; Pana/Pani dane osobowe mogą być przetwarzane tak długo jak to będzie niezbędne do realizacji celów wskazanych powyżej lub do momentu cofnięcia zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych
 3. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do realizacji celów wskazanych powyżej.
Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności