Szczegóły oferty

Kraków, Kraków-Śródmieście, ul. Zwierzyniecka

Kraków, Kraków-Śródmieście, ul. Zwierzyniecka

Lokal - wynajem 3 480 PLN 60PLN/m 2
58 m2  Pokoje: 3 2000 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Do wynajęcia lokal biurowy znajdujący się na 2 piętrze budynku biurowo-apartamentowego przy ul. Zwierzynieckiej, 800 metrów od Rynku Głównego.

ENGLISH VERSION BELOW

W celu zapoznania się z naszą pełną ofertą zapraszamy na naszą stronę internetową: www.gamp-krakow.pl

LOKALIZACJA:
Lokal znajduje się w budynku biurowo-apartamentowym, w pobliżu Plant i Rynku Głównego w Krakowie. Bardzo prestiżowa lokalizacja, w pobliżu pełna infrastruktura komunikacyjna, świetne połączenie ze wszystkimi częściami miasta. W pobliżu restauracje, przystanki autobusowe, tramwajowe, JUBILAT.

LOKAL:
Oferowany lokal znajduje się na 2 piętrze prestiżowego budynku biurowo-apartamentowego z 2000 roku. Składa się z dwóch pomieszczeń biurowych oraz aneksu kuchennego - powierzchnia brutto 58 m2. Dodatkowo możliwość korzystania z aneksu kuchennego oraz toalety w częściach wspólnych budynku(widoczne na zdjęciach). W budynku znajduje się klimatyzacja, wentylacja mechaniczna, ochrona, monitoring, recepcja. Lokal wyposażony w sieć komputerową, światłowód, okablowanie elektryczne, telefoniczne. Przystosowany dla niepełnosprawnych.

FINANSE:
- cena najmu 3480 zł netto
- eksploatacja 1160 zł netto(w tym wszystkie media - zryczałtowane)
- kaucja 4640 zł
- prowizja dla biura nieruchomości

UWAGI:
-lokal dostępny od 01.06.2019 r.

Bardzo proszę o kontakt lub o wypełnienie formularza na stronie:
http://www.gamp-krakow.pl/zglos-poszukiwanie/
na pewno znajdziemy idealny lokal, spełniający Państwa preferencje.

LOCATION:
The office is locate near Main Market Square in Krakow(about 800 meters). Very prestigious location, close communication infrastructure, great connection with all parts of the city. Nearby restaurants, bus and tram stops and JUBILAT.

PREMISES:
The office is located on the 2nd floor of a prestigious office and apartment building from 2000. It consists of two office rooms and a kitchenette - a gross area of ​​58 m2. In addition it is a possibility of using a kitchenette and toilet in the common parts of the building. The building has air conditioning, mechanical ventilation, security, monitoring, reception. The office is equipped with a computer network, optical fiber, electrical and telephone cabling.
FINANCES:
- monthly rent - 3480 PLN net
- media and administrative fees - 1160 PLN net (including all utilities)
- 4640 PLN deposit
- commission for a real estate agency

COMMENTS:
- available from 01.06.2019.

Please, contact me or fill out the form at:
http://www.gamp-krakow.pl/zglos-poszukiwanie/
for sure we will find the perfect place that meets your preferences


KONTAKT DO AGENTA/CONTACT TO THE AGENT:
Maciej Pacholec
maciej@gamp-krakow.pl
+48 798 435 650
ww.gamp-krakow.pl

Maciej Pacholec

Kontakt

 
 1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych tj. Gamp Spółka Cywilna, z siedzibą w Krakowie (30-033) przy ul. H. Sienkiewicza 9/11 numer NIP 6772388183  w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie.
 2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
 3. Oświadczam, że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawienia i usunięcia.

Klauzula informacyjna: Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Gamp Spółka Cywilna, z siedzibą w Krakowie (30-033) przy ul. H. Sienkiewicza 9/11 numer NIP 6772388183
 1. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie.
 2. Podstawy przetwarzania danych osobowych: a) art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. b) zgoda na przetwarzanie danych osobowych
 3. Posiada Pani/Pan prawo do:
 • żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
 • wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,
 • przenoszenia danych,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
 • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 1. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
 2. Okres, w którym dane osobowe będą przechowywane nie jest oznaczony; Pana/Pani dane osobowe mogą być przetwarzane tak długo jak to będzie niezbędne do realizacji celów wskazanych powyżej lub do momentu cofnięcia zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych
 3. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do realizacji celów wskazanych powyżej.
Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności