Szczegóły oferty

Kraków, Kraków-Krowodrza, ul. Juliusza Lea

Kraków, Kraków-Krowodrza, ul. Juliusza Lea

Mieszkanie - sprzedaż 750 000 PLN 8 660,51PLN/m 2
86.6 m2  Pokoje: 3 1930 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie przy ul. Juliusza Lea, w okolicy Placu Inwalidów.

LOKALIZACJA:
W wyjątkowym miejscu, bardzo blisko centrum miasta i parku krakowskiego, przy ulicy Juliusza Lea znajduje się przedwojenna kamienica z ok.1930 roku. Miejsce jest doskonale skomunikowane - tramwaje i autobusy odjeżdżające z przystanku Plac Inwalidów zapewnią dojazd do każdego zakątka Krakowa.

MIESZKANIE:
Mieszkanie o powierzchni 86,6 m2 znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowej kamienicy. Składa się trzech oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki, garderoby, toalety oraz korytarza. Okna po wymianie - plastikowe. Ogrzewanie elektryczne(możliwość ogrzewania gazowego).
Księga wieczysta bez obciążeń.


FINANSE:
cena: 750 000 złotych do negocjacji
czynsz administracyjny: ok. 500 zł miesięcznie

Serdecznie polecam!
Bardzo proszę o kontakt telefoniczny lub o wypełnienie formularza na stronie:
http://www.gamp-krakow.pl/zglos-poszukiwanie/
na pewno znajdziemy idealne mieszkanie, spełniające Państwa preferencje.

KONTAKT DO AGENTA:
Maciej Pacholec
Tel.: +48 798 435 650
Email: maciej@gamp-krakow.pl

Maciej Pacholec

Kontakt

 
 1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych tj. Gamp Spółka Cywilna, z siedzibą w Krakowie (30-033) przy ul. H. Sienkiewicza 9/11 numer NIP 6772388183  w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie.
 2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
 3. Oświadczam, że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawienia i usunięcia.

Klauzula informacyjna: Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Gamp Spółka Cywilna, z siedzibą w Krakowie (30-033) przy ul. H. Sienkiewicza 9/11 numer NIP 6772388183
 1. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie.
 2. Podstawy przetwarzania danych osobowych: a) art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. b) zgoda na przetwarzanie danych osobowych
 3. Posiada Pani/Pan prawo do:
 • żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
 • wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,
 • przenoszenia danych,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
 • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 1. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
 2. Okres, w którym dane osobowe będą przechowywane nie jest oznaczony; Pana/Pani dane osobowe mogą być przetwarzane tak długo jak to będzie niezbędne do realizacji celów wskazanych powyżej lub do momentu cofnięcia zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych
 3. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do realizacji celów wskazanych powyżej.
Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności