Szczegóły oferty

Kraków, Bronowice, ul. Balicka

Kraków, Bronowice, ul. Balicka

Mieszkanie - wynajem 1 400 PLN 70PLN/m 2
20 m2  Pokoje: 1 2000 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Do wynajęcia od zaraz przestronne mieszkanie o powierzchni 20m2 + 3m2 balkon przy ulicy Balickiej.

BUDYNEK I LOKALIZACJA:
Mieszkanie mieści się na 1 piętrze 4-kondygnacyjnego bloku po generalnym remoncie. Budynek znajduje się przy początku ulicy Balickiej. Zaletą takiej lokalizacji jest znakomicie rozwinięta infrastruktura komunikacyjna - 100 metrów do przystanku "Bronowice Wiadukt", skąd możemy dostać się bezpośrednio do centrum miasta. Blok znajduje się już poza strefą płatnego parkowania, dzięki czemu nie ponosimy dodatkowych kosztów za postój pojazdu.

MIESZKANIE:
Na powierzchnię 20m2 składa się salon, wykończona kuchnia i łazienka wyposażona w prysznic, pralkę i WC. Ciepła woda oraz ogrzewanie pochodzi z kotłowni znajdującej się w podziemiu, dzięki czemu czynsz jest znacznie niższy niż przy ogrzewaniu z sieci miejskiej.


FINANSE:
- 1400PLN dla właściciela + około 300PLN wszystkich opłat (cena do drobnej negocjacji)
- kaucja zwrotna
- jednorazowa prowizja dla biura nieruchomości

UWAGI:
- doskonała lokalizacja
- nowy budynek
- spokojna okolica
- dobrze wyposażone mieszkanie


Serdecznie polecam!
Bardzo proszę o kontakt lub wypełnienie formularza na stronie:
http://www.gamp-krakow.pl/zglos-poszukiwanie/
na pewno znajdziemy idealne mieszkanie, spełniające Państwa preferencje.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej:
www.gamp-krakow.pl

KONTAKT DO AGENTA:
Mateusz Siwek
Tel: + 48 531 999 549
E-mail: mateusz@gamp-krakow.pl

Mateusz Siwek

Kontakt

 
 1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych tj. Gamp Spółka Cywilna, z siedzibą w Krakowie (30-033) przy ul. H. Sienkiewicza 9/11 numer NIP 6772388183  w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie.
 2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
 3. Oświadczam, że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawienia i usunięcia.

Klauzula informacyjna: Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Gamp Spółka Cywilna, z siedzibą w Krakowie (30-033) przy ul. H. Sienkiewicza 9/11 numer NIP 6772388183
 1. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie.
 2. Podstawy przetwarzania danych osobowych: a) art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. b) zgoda na przetwarzanie danych osobowych
 3. Posiada Pani/Pan prawo do:
 • żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
 • wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,
 • przenoszenia danych,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
 • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 1. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
 2. Okres, w którym dane osobowe będą przechowywane nie jest oznaczony; Pana/Pani dane osobowe mogą być przetwarzane tak długo jak to będzie niezbędne do realizacji celów wskazanych powyżej lub do momentu cofnięcia zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych
 3. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do realizacji celów wskazanych powyżej.
Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności