Szczegóły oferty

Kraków, Żabiniec, ul. Feliksa Konecznego

Kraków, Żabiniec, ul. Feliksa Konecznego

Mieszkanie - wynajem 1 300 PLN 37,14PLN/m 2
35 m2  Pokoje: 1 2000 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Do wynajęcia od 20 grudnia zadbana i tania kawalerka z osobną kuchnią o powierzchni 35m2, zlokalizowane w inwestycji przy ulicy Konecznego na osiedlu Żabiniec w dzielnicy Krowodrza w Krakowie.

LOKALIZACJA:
Budynek zlokalizowany jest w północnej części Krakowa zaledwie 1,5km od centrum miasta. Okolica jest bardzo cicha i spokojna, składa się głównie z bloków nowej zabudowy, oraz domów jednorodzinnych. Na osiedlu znajdziemy aptekę, liczne sklepy wielobranżowe i nocne, restauracje i pizzerie. Większy sklep sieci Biedronka to odległość zaledwie kilkaset metrów. Miejsce jest świetnie skomunikowane, odległość zaledwie 2 przystanków do pętli Krowodrza Górka, oraz jednego przystanku do Alei 29 listopada. W 10 minut pieszo można dostać się również do dużego węzła komunikacyjnego - Szpital Narutowicza.

APARTAMENT:
Lokal usytuowany jest na 1-piętrze, 4-piętrowego budynku. Na 35 m2 składa się:
- sypialnia (narożna sofa, rozkładana sofa, stolik kawowy, komoda)
- oddzielna kuchnia (meble w zabudowie, lodówka z zamrażarką, płyta grzewcza elektryczna, okap kuchenny, stół z krzesłami)
- łazienka (wanna, umywalka z lustrem, pralka, toaleta)
- hall z wieszakami, komodą
Możliwość bezpłatnego parkowania pod blokiem (brak strefy).

FINANSE:
- 1300 PLN dla właściciela + 330 PLN czynszu (ogrzewanie, woda ciepła, zimna, śmieci, utrzymanie części wspólnych, fundusz remontowy) + prąd wg. zużycia
- Kaucja zwrotna w wysokości 2000 PLN
- Prowizja dla biura nieruchomości

UWAGI:
- CAŁOŚĆ OPŁAT ZAMYKA SIĘ W OKOŁO 1730 PLN!
- Cicha okolica
- Doskonała komunikacja samochodowa i miejska
- ogrzewanie i ciepła woda: miejskie
- Bliskość Uniwersytetu Rolniczego i szpitala Narutowicza

For rent from December 20, neat and cheap studio apartment with a separate kitchen with an area of ​​35m2, located in the investment on Koneczny street at the Żabiniec housing estate in the Krowodrza district in Krakow.

LOCATION:
The building is located in the northern part of Krakow, only 1.5 km from the city center. The area is very quiet and peaceful, it consists mainly of blocks of new buildings, and single-family houses. On the estate you will find a pharmacy, numerous multi-branch and night shops, restaurants and pizzerias. The larger Biedronka store is just a few hundred meters away. The place is well communicated, only 2 stops to the Krowodrza Górka loop, and one stop to Aleja on November 29th. In 10 minutes on foot you can also get to the large transport hub - Narutowicz Hospital.

APARTMENT:
The restaurant is located on the 1-floor, 4-storey building. The 35 m2 consists of:
- bedroom (corner sofa, sofa bed, coffee table, chest of drawers)
- separate kitchen (furniture in the building, fridge with freezer, electric hob, extractor hood, table with chairs)
- bathroom (bathtub, washbasin with mirror, washing machine, toilet)
- hall with hangers, commode
Possibility to park below the block (no paid parking zone)

FINANCES:
- 1300 PLN for the owner + 330 PLN rent (heating, hot water, cold, garbage, maintenance of common parts, repair fund) + electricity acc. consumption
- Refundable deposit of PLN 2,000
- Commission for a real estate office

COMMENTS:
- THE ENTIRE FEES CLOSE TO 1730 PLN!
- Quiet vicinity
- Excellent car and city communication
- heating and hot water: municipal
- The proximity of the University of Agriculture and Narutowicz hospital

Serdecznie polecam!
Bardzo proszę o kontakt telefoniczny lub o wypełnienie formularza na stronie:
http://www.gamp-krakow.pl/zglos-poszukiwanie/
na pewno znajdziemy idealne mieszkanie, spełniające Państwa preferencje.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej:
www.gamp-krakow.pl
KONTAKT
Paweł Hajduczenia
tel: +48 884 979 766
pawel@gamp-krakow.pl

Paweł Hajduczenia

Kontakt

 
 1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych tj. Gamp Spółka Cywilna, z siedzibą w Krakowie (30-033) przy ul. H. Sienkiewicza 9/11 numer NIP 6772388183  w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie.
 2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
 3. Oświadczam, że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawienia i usunięcia.

Klauzula informacyjna: Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Gamp Spółka Cywilna, z siedzibą w Krakowie (30-033) przy ul. H. Sienkiewicza 9/11 numer NIP 6772388183
 1. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie.
 2. Podstawy przetwarzania danych osobowych: a) art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. b) zgoda na przetwarzanie danych osobowych
 3. Posiada Pani/Pan prawo do:
 • żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
 • wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,
 • przenoszenia danych,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
 • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 1. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
 2. Okres, w którym dane osobowe będą przechowywane nie jest oznaczony; Pana/Pani dane osobowe mogą być przetwarzane tak długo jak to będzie niezbędne do realizacji celów wskazanych powyżej lub do momentu cofnięcia zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych
 3. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do realizacji celów wskazanych powyżej.
Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności