Szczegóły oferty

Kraków, Stare Miasto, ul. Grzegórzecka

Kraków, Stare Miasto, ul. Grzegórzecka

Mieszkanie - wynajem 2 400 PLN 41,38PLN/m 2
58 m2  Pokoje: 3 2017 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Do wynajęcia od 1.07, dwupoziomowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 58 m2 przy ulicy Grzegórzeckiej w Krakowie.

ENGLISH VERSION BELOW

LOKALIZACJA:
Lokalizacja apartamentu to jedna z jego największych zalet. Położony jest on zaledwie dwie przecznice od Kazimierza, 15 minut spacerem od Rynku i tylko 2 km od dworca kolejowego Kraków Główny – a więc w samym centrum. W bezpośrednim sąsiedztwie Galeria Kazimierz i Bulwary Wiślane. W pobliżu jeden z głównych węzłów komunikacyjnych miasta - Rondo Grzegórzeckie zapewni szybki i sprawny dojazd w każdą część miasta.

Najważniejsze i najczęściej odwiedzane na co dzień instytucje i budynki usługowe: urzędy, banki, poczta, kioski i doskonale zaopatrzone sklepy w eleganckiej Galerii Kazimierz są tak blisko, że swobodnie można do nich dotrzeć spacerem, bez konieczności włączania się w ruch uliczny.

APARTAMENT:
Apartament położony jest w świeżym budynku niskiej zabudowy z 2017r. Dzięki odgrodzeniu od ulicy mieszkanie jest bardzo ciche i przytulne. Powierzchnia to 58 m2 i składa się z: dwóch sypialni, salonu, łazienki (wanna, umywalka, WC), osobnego WC z pralką, aneksu kuchennego ( meble w zabudowie, zmywarka, lodówka, piekarnik, płyta grzewcza indukcyjna). Mieszkanie jest umeblowane, jednak jeżeli zajdzie konieczność właściciel zobowiązał się do dokupienia mebli zgodnie z wymaganiami najemcy. Na podwórzu znajdują się wolnostojące garaże do wynajęcia za 150zł miesięcznie.
OPŁATY:
- 2400 PLN dla właściciela + ok. 350 PLN (cena zawiera wszystkie media, MPO, utrzymanie części wspólnej) BRAK CZYNSZU
- kaucja zwrotna
- prowizja dla biura

UWAGI:
- świetna lokalizacja
- BRAK CZYNSZU
- możliwość najmu garażu w niskiej cenie
- teren zamknięty i monitorowany
- nowe budownictwo
- prywatny właściciel całości
- mile widziane zwierzęta

LOCATION:
The location of the apartment is one of its greatest advantages. It is located just two blocks from Kazimierz, a 15-minute walk from the Market Square and only 2 km from the Kraków Główny Railway Station - and therefore in the very center. In the immediate vicinity of Galeria Kazimierz and Bulwary Wiślane. Near one of the main transport hubs of the city - Rondo Grzegórzeckie will provide fast and efficient access to any part of the city.

The most important and most frequently visited institutions and service buildings: offices, banks, post office, kiosks and well-stocked shops in the elegant Galeria Kazimierz are so close that you can easily reach them on foot, without having to engage in street traffic.

APARTMENT:
The apartment is located in a fresh low-rise building from 2017. Thanks to the separation from the street, the flat is very quiet and cozy. The area is 58 m2 and consists of: two bedrooms, living room, bathroom (bathtub, washbasin, toilet), a separate toilet with a washing machine, kitchenette (furniture in the building, dishwasher, fridge, oven, induction hob). The apartment is furnished, but if necessary, the owner has committed to buying furniture in accordance with the requirements of the tenant. In the yard there are freestanding garages for rent for PLN 150 a month.
CHARGES:
- 2400 PLN for the owner + approx. 350 PLN (the price includes all utilities, MPO, maintenance of the common part) NO RENT
- refundable deposit
- commission for the office

COMMENTS:
- great location
- NO ADDITIONAL RENT
- the possibility of renting a garage at a low price
- closed and monitored area
- new construction
- private owner of the whole
- pets are welcome

Serdecznie polecam!
Bardzo proszę o kontakt lub wypełnienie formularza na stronie:
http://www.gamp-krakow.pl/zglos-poszukiwanie/
na pewno znajdziemy idealne mieszkanie, spełniające Państwa preferencje.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej:
www.gamp-krakow.pl

KONTAKT DO AGENTA:
Mateusz Siwek
Tel: + 48 531 999 549
E-mail: mateusz@gamp-krakow.pl

Mateusz Siwek

Kontakt

 
 1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych tj. Gamp Spółka Cywilna, z siedzibą w Krakowie (30-033) przy ul. H. Sienkiewicza 9/11 numer NIP 6772388183  w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie.
 2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
 3. Oświadczam, że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawienia i usunięcia.

Klauzula informacyjna: Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Gamp Spółka Cywilna, z siedzibą w Krakowie (30-033) przy ul. H. Sienkiewicza 9/11 numer NIP 6772388183
 1. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie.
 2. Podstawy przetwarzania danych osobowych: a) art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. b) zgoda na przetwarzanie danych osobowych
 3. Posiada Pani/Pan prawo do:
 • żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
 • wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,
 • przenoszenia danych,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
 • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 1. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
 2. Okres, w którym dane osobowe będą przechowywane nie jest oznaczony; Pana/Pani dane osobowe mogą być przetwarzane tak długo jak to będzie niezbędne do realizacji celów wskazanych powyżej lub do momentu cofnięcia zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych
 3. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do realizacji celów wskazanych powyżej.
Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności