Szczegóły oferty

Kraków, Olsza, ul. Kazimierza Chałupnika

Kraków, Olsza, ul. Kazimierza Chałupnika

Mieszkanie - wynajem 2 200 PLN 40PLN/m 2
55 m2  Pokoje: 2 2008 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Do wynajęcia od 1. LIPCA 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 blisko centrum Krakowa - dzielnica Olsza. Garaż i komórka lokatorska w cenie!

ENGLISH VERSION BELOW

LOKALIZACJA:
Budynek usytuowany jest w północnej części Krakowa - Prądnik Czerwony, ul. Chałupnika w kameralnej inwestycji z 2011 r. "Ogrody chałupnika". Miejsce jest świetnie zlokalizowane, rejon oferuje dostęp do wielu linii autobusowych i świetną komunikację samochodową. Ogromnym atutem miejsca jest usytuowanie w pobliżu biznesowego centrum Krakowa - Quattro Business Park, mieszkanie idealne dla osób pracujących dla firm znajdujących się w biurowcu. Ponadto w pobliżu powstał inny biurowiec - Opolska Business Park.

MIESZKANIE:
Apartament usytuowany jest na piątym piętrze. Składa się z sypialni, salonu, w pełni wyposażonej kuchni, przedpokoju, garderoby i łazienki. Apartament jest w umeblowany oraz wyposażony w sprzęt AGD i RTV m.in.: piekarnik, zmywarkę i płytę indukcyjną. Lokal jest przestronny oraz jasny. Dodatkowym atutem duży balkon. W łazience kabina prysznicowa, umywalka, pralka i toaleta. Mieszkanie bardzo starannie wykończone i w pełni wyposażone.

FINANSE:
- 2200 zł czynsz najmu + ok. 340 zł czynsz administracyjny (w tym zaliczki na ogrzewanie, wodę, wywóz śmieci) + prąd,
- wymagana jednomiesięczna kaucja zwrotna,
- prowizja dla biura nieruchomości.

UWAGI:
- wolne od 1. lipca,
- ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej,
- duży balkon,
- garderoba,
- świetna lokalizacja dla pracowników pobliskich biurowców,
- miejsce parkingowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska W CENIE!

To rent from July 1st, beautiful apartment of 55 sqm with two separate rooms close to the center of Krakow - Olsza district. Underground parking space - IN PRICE.

LOCATION:
The building is situated in the northern part of Kraków - Prądnik Czerwony, ul. Chałupnika 12. The place is well located, the area offers many bus lines and a great car communication. The biggest advantage of the place is the location near the business center of Krakow - Quattro Business Park, the apartment ideal for those working for companies located in those office buildings.

APARTMENT:
The apartment is located on the fifth floor. It consists of bedroom, a living room, fully equipped kitchen, dressing room, hallway, bathroom and balcony. The apartment is furnished and equipped with appliances and electronics: oven, dishwasher and induction hob. Apartment is very spacious and bright. In the bathroom shower, sink, washing machine and toilet. Apartment very carefully decorated and fully equipped.

FINANCES:
- 2200 PLN for the rent + about 340 PLN administration fee (including advance payment for heating, water, garbage disposal) + electricity,
- Refundable deposit of one month's rent,
- Commission for the office.

COMMENTS:
- Free from July 1st,
- Big balcony,
- Dressing room,
- Heating and hot water from municipal network,
- Great location for employees of Quattro,
- Parking space in the underground garage and storage room - IN PRICE.

Serdecznie polecam!
Bardzo proszę o kontakt lub o wypełnienie formularza na stronie:
http://www.gamp-krakow.pl/zglos-poszukiwanie/
na pewno znajdziemy idealne mieszkanie, spełniające Państwa preferencje.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej:
www.gamp-krakow.pl

KONTAKT DO AGENTA:
Szymon Bogdalski
+48 531 808 087 (I'm using WhatsApp!)
szymon@gamp-krakow.pl

Szymon Bogdalski

Kontakt

 
 1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych tj. Gamp Spółka Cywilna, z siedzibą w Krakowie (30-033) przy ul. H. Sienkiewicza 9/11 numer NIP 6772388183  w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie.
 2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
 3. Oświadczam, że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawienia i usunięcia.

Klauzula informacyjna: Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Gamp Spółka Cywilna, z siedzibą w Krakowie (30-033) przy ul. H. Sienkiewicza 9/11 numer NIP 6772388183
 1. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie.
 2. Podstawy przetwarzania danych osobowych: a) art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. b) zgoda na przetwarzanie danych osobowych
 3. Posiada Pani/Pan prawo do:
 • żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
 • wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,
 • przenoszenia danych,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
 • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 1. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
 2. Okres, w którym dane osobowe będą przechowywane nie jest oznaczony; Pana/Pani dane osobowe mogą być przetwarzane tak długo jak to będzie niezbędne do realizacji celów wskazanych powyżej lub do momentu cofnięcia zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych
 3. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do realizacji celów wskazanych powyżej.
Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności