Szczegóły oferty

Siepraw

Siepraw

Działka - sprzedaż 165 000 PLN 144,74PLN/m2
 / 1140 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Siepraw, gmina Siepraw, powiat Myślenicki o powierzchni 11,40 ara.

LOKALIZACJA:
Prezentowana nieruchomość gruntowa znajduje się w miejscowości Siepraw, na wschód od Mogilan. Świetne połączenie z Zakopianką, w przeciągu 30-45 minut w zależności od natężenia ruchu można dostać się do centrum Krakowa. Działka położona jest w bardzo spokojnym i cichym miejscu, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w pobliżu znajduje się wszystko co niezbędne do codziennego życia.

Odległości od punktów użyteczności publicznej:
- Kościół - 600 metrów
- Sklep - 850 metrów
- Centrum Medyczne - 950 metrów
- Przedszkole - 1100 metrów
- Szkoła - 1100 metrów
- Apteka - 1200 metrów
- Poczta - 1600 metrów
- Urząd Gminy - 3300 metrów
- Siepraw SKI - 3300 metrów

DZIAŁKA:
Powierzchnia prezentowanej działki to 11,40 ara - według planu zagospodarowania przestrzennego przeznaczenie działki to tereny zabudowy jednorodzinnej, dopuszczalna zabudowa: zabudowa usługowa, zabudowa zagrodowa.
Maksymalna powierzchnia zabudowy przedstawionej działki to 342,0 m2, minimalna powierzchnia całkowita to 114,0 m2, maksymalna powierzchnia całkowita to 342,0 m2. Wykonane zostało badanie geotechniczne. Wraz z zakupem działki nabywa się udziały w drodze dojazdowej(wliczone w cenę).

MEDIA:
- woda w drodze,
- kanalizacja w drodze,
- gaz - w sąsiedniej działce,
- prąd - w sąsiedniej działce.

FINANSE:
- 165 000 PLN
- prowizja dla biura nieruchomości.

Sprawdź bezpłatnie swoją zdolność kredytową - skontaktuj się z agentem, aby poznać szczegóły.

KONTAKT DO AGENTA:
Maciej Pacholec
+48 798 435 650
maciej@grupagamp.pl

Grupa Gamp

Kontakt


Klauzula informacyjna: Administratorem Państwa  danych osobowych jest Grupa Gamp sp. z o.o. (dawniej Gamp s.c.) z siedzibą w Krakowie przy ul. Henryka Sienkiewicza 9/11. Przetwarzamy Państwa dane osobowe w celu realizowania bieżącej korespondencji, ewentualnej odpowiedzi na treść przekazanego nam zapytania, w celu umożliwienia przedstawienia Państwu oferty dotyczącej nieruchomości, którą mogą być Państwo zainteresowani oraz w celu umożliwienia wywiązania się przez nas, deweloperów, właścicieli nieruchomości i firm współpracujących z wzajemnych zobowiązań. Podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest Art. 6 ust. 1 lit. b oraz f RODO, czyli kontakt przed zawarciem umowy oraz nasz prawnie uzasadniony interes oparty na możliwości komunikowania się z Państwem. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności