Szczegóły oferty

Kraków, Grzegórzki, ul. Stefana Otwinowskiego

Kraków, Grzegórzki, ul. Stefana Otwinowskiego

Działka - sprzedaż 2 000 000 PLN 3 311,26PLN/m2
 / 604 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Na sprzedaż działka zabudowana inwestycyjna o powierzchni 6 arów przy rzece Prądnik w kameralnej, cichej okolicy nieopodal ulicy Rakowickiej.

DZIAŁKA:
Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania. Położona jest w bardzo cichej i kameralnej okolicy w dzielnicy Grzegórzki Olsza. Działka jest zabudowana domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej około 300m2. Budynek jest w całości podpiwniczony. W poprzednich latach sąsiadujące budynki były sukcesywnie nadbudowywane do wysokości 4 kondygnacji lub budowane od podstaw do takiej właśnie wysokości. Aktualnie oprócz budynku mieszkalnego na działce jest dużo zieleni, taras, garaż, pomieszczenie gospodarcze na tyłach.

Media podpięte do działki: gaz, kanalizacja miejska, wodociąg miejski, sieć elektryczna.
Wymiary działki: 18,2 x 33,6 m

LOKALIZACJA:
Dzielnica: Grzegórzki, Olsza
Ulica: Otwinowskiego
W pobliżu: Cmentarz Rakowicki, komunikacja miejska, rzeka, liczne sklepy.


AKTUALNA ZABUDOWA MIESZKALNA:
Powierzchnia: około 300 m2
- piwnica
- wysoki parter
- piętro
- poddasze
Istnieje możliwość nadbudowy oraz rozbudowy istniejącego budynku lub postawienie zupełnie nowego, zależnie od indywidualnych planów deweloperskich.

FINANSE:
- 2 000 000 PLN cena sprzedaży
- prowizja dla biura nieruchomości


UWAGI:
- dostępne od zaraz
- kameralna, cicha okolica
- duży potencjał inwestycyjny
- podpięte media

W celu poznania większej ilości szczegółów zapraszam do kontaktu.
W ramach naszych usług pomagamy również w zdobyciu najkorzystniejszego kredytu.

KONTAKT DO AGENTA:
Oskar Zapała
tel.: +48 733 868 003
e-mail: oskar@gamp-krakow.pl

Oskar Zapała

Kontakt


Klauzula informacyjna: Administratorem Państwa  danych osobowych jest Grupa Gamp sp. z o.o. (dawniej Gamp s.c.) z siedzibą w Krakowie przy ul. Henryka Sienkiewicza 9/11. Przetwarzamy Państwa dane osobowe w celu realizowania bieżącej korespondencji, ewentualnej odpowiedzi na treść przekazanego nam zapytania, w celu umożliwienia przedstawienia Państwu oferty dotyczącej nieruchomości, którą mogą być Państwo zainteresowani oraz w celu umożliwienia wywiązania się przez nas, deweloperów, właścicieli nieruchomości i firm współpracujących z wzajemnych zobowiązań. Podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest Art. 6 ust. 1 lit. b oraz f RODO, czyli kontakt przed zawarciem umowy oraz nasz prawnie uzasadniony interes oparty na możliwości komunikowania się z Państwem. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności