Szczegóły oferty

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka

Mieszkanie - sprzedaż 555 000 PLN 10 471,70PLN/m 2
53 m2  Pokoje: 2 2008 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Na sprzedaż od zaraz piękny, przestronny apartament w prestiżowej inwestycji *Salwator City* przy ul. Stańczyka w Krakowie!

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej:
www.gamp-krakow.pl

BUDYNEK I LOKALIZACJA
Budynek został oddany do użytku w 2008 roku. Bliskość przystanków komunikacji miejskiej, zarówno od ul. Armii Krajowej (6 linii autobusowych, około 200 m od działki), jak i od ul. Bronowickiej, zapewniają szybki dostęp do Rynku Głównego, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Akademii Górniczo-Hutniczej oraz wszelkich strategicznych punktów na mapie miasta. Dodatkowym atutem lokalizacji jest łatwy dostęp do autostrady A-4 zapewniającej połączenie wschód-zachód, a także portu lotniczego Balice. Na osiedlu dostępne są miejsca postojowe dla osób zmotoryzowanych, a rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa (Fabryka Pizzy, sklepy spożywcze, siłownia, basen) to dodatkowe auty tej inwestycji.

MIESZKANIE
Apartament znajduję się na wysokim parterze w 8-piętrowym apartamentowcu i na jego łączną powierzchnie 53 m2 składa się:
- salon z aneksem kuchennym: płyta indukcyjna, mikrofalówka, piekarnik, okap, lodówko-zamrażarka, meble w zabudowie, blat + stoliki barowe, sofa, komoda, telewizor, wyjście na duży taras:
- sypialnia: duże łóżko, szafa, szafki nocne;
- łazienka: toaleta, wanna z funkcją prysznica, umywalka, szafka, pralka;
- przedpokój z szafą.
Powierzchnię dodatkową stanowi bardzo duży taras o powierzchni 27 m2, zawierający wyposażenie wypoczynkowe takie jak stoliki krzesła.

FINANSE
- 555 000 PLN;
- 460 PLN /2 os. czynsz administracyjny (zaliczki na ciepłą i zimna wodę, ogrzewanie ochrone, śmieci, fundusz remontowy i utrzymanie części wspólnej);
- jednorazowa prowizja dla biura.

UWAGI
- atrakcyjna i prestiżowa lokalizacja;
- wygodne, nowoczesne wnętrze;
- duży taras.

Serdecznie polecam!
Bardzo proszę o kontakt lub o wypełnienie formularza na stronie:
http://www.gamp-krakow.pl/zglos-poszukiwanie/
na pewno znajdziemy idealne mieszkanie, spełniające Państwa preferencje.

KONTAKT DO AGENTA:
Kamil Markowski
+48 733 318 981
kamil@gamp-krakow.pl

Kamil Markowski

Kontakt

 
 1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych tj. Gamp Spółka Cywilna, z siedzibą w Krakowie (30-033) przy ul. H. Sienkiewicza 9/11 numer NIP 6772388183  w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie.
 2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
 3. Oświadczam, że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawienia i usunięcia.

Klauzula informacyjna: Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Gamp Spółka Cywilna, z siedzibą w Krakowie (30-033) przy ul. H. Sienkiewicza 9/11 numer NIP 6772388183
 1. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie.
 2. Podstawy przetwarzania danych osobowych: a) art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. b) zgoda na przetwarzanie danych osobowych
 3. Posiada Pani/Pan prawo do:
 • żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
 • wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,
 • przenoszenia danych,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
 • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 1. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
 2. Okres, w którym dane osobowe będą przechowywane nie jest oznaczony; Pana/Pani dane osobowe mogą być przetwarzane tak długo jak to będzie niezbędne do realizacji celów wskazanych powyżej lub do momentu cofnięcia zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych
 3. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do realizacji celów wskazanych powyżej.
Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności