Szczegóły oferty

Kraków, Bronowice, ul. Hamernia

Kraków, Bronowice, ul. Hamernia

Mieszkanie - wynajem 3 300 PLN 40,74PLN/m 2
81 m2  Pokoje: 4 2017 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Do wynajęcia od zaraz piękny apartament 4 pokojowy z prywatnym ogrodem!

LOKALIZACJA:
Mieszkanie będące przedmiotem ogłoszenia znajduje się przy ulicy Hamernia w Krakowie. Jest ono częścią małego zamkniętego osiedla domów w zabudowie bliźniaczej liczącej 3 budynki. Doskonała lokalizacja dla młodych rodzin chcących odpocząć od zgiełku miasta, korzystać z aktywnego wypoczynku w okolicznych terenach rekreacyjnych, nie tracąc cennego czasu na długie dojazdy do pracy. Dodatkowym atutem jest to, że opisany budynek jest najbardziej oddalony od głównej ulicy. Ulica Hamernia jest przecznicą ulicy Na Błonie łączącej Bronowice z Wolą Justowską, co gwarantuje nam sprawny dojazd w każdą część Krakowa, jak i świetne połączenie z lotniskiem w Balicach.

MIESZKANIE:
Dom został ukończony w 2017r. Budynek jest dobrze ocieplony i wykonany zgodnie z najnowocześniejszymi technologiami i standardami co w przyszłości przełoży się na niższe koszty eksploatacji. Do ogrzewania domu używany jest nowoczesnej generacji piec dwufunkcyjny. Do domu przypisane jest miejsce parkingowe bezpośrednio przy domu, na ogrodzonym osiedlu z bramą otwieraną zdalnie.

LOKAL DO UMEBLOWANIA PRZEZ NAJEMCĘ!

Dodatkową powierzchnię stanowi prywatny ogród.

FINANSE:
- 3300 PLN czynsz najmu + opłaty wedle zużycia (prąd, gaz, MPO, woda)
- kaucja zwrotna
- jednorazowa prowizja dla biura nieruchomości

UWAGI:
- doskonała lokalizacja
- nowoczesna technologia budowy
- kameralne osiedle 3 budynków
- woda i ogrzewanie z pieca dwufunkcyjnego
- wolne od zaraz!

Serdecznie polecam!
Bardzo proszę o kontakt lub wypełnienie formularza na stronie:
http://www.gamp-krakow.pl/zglos-poszukiwanie/
na pewno znajdziemy idealne mieszkanie, spełniające Państwa preferencje.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej:
www.gamp-krakow.pl

KONTAKT DO AGENTA:
Mateusz Siwek
Tel: + 48 531 999 549
E-mail: mateusz@gamp-krakow.pl

Mateusz Siwek

Kontakt

 
 1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych tj. Gamp Spółka Cywilna, z siedzibą w Krakowie (30-033) przy ul. H. Sienkiewicza 9/11 numer NIP 6772388183  w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie.
 2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
 3. Oświadczam, że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawienia i usunięcia.

Klauzula informacyjna: Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Gamp Spółka Cywilna, z siedzibą w Krakowie (30-033) przy ul. H. Sienkiewicza 9/11 numer NIP 6772388183
 1. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie.
 2. Podstawy przetwarzania danych osobowych: a) art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. b) zgoda na przetwarzanie danych osobowych
 3. Posiada Pani/Pan prawo do:
 • żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
 • wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,
 • przenoszenia danych,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
 • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 1. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
 2. Okres, w którym dane osobowe będą przechowywane nie jest oznaczony; Pana/Pani dane osobowe mogą być przetwarzane tak długo jak to będzie niezbędne do realizacji celów wskazanych powyżej lub do momentu cofnięcia zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych
 3. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do realizacji celów wskazanych powyżej.
Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności