Szczegóły oferty

Kraków, Wola Duchacka, ul. Białoruska

Kraków, Wola Duchacka, ul. Białoruska

Mieszkanie - sprzedaż 645 000 PLN 9 159,33PLN/m 2
70.42 m2  Pokoje: 3 2012 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w wspaniałej inwestycji Osiedle Pod Dębami przy ul. Białoruskiej w Krakowie.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej:
www.gamp-krakow.pl

LOKALIZACJA
Teren Osiedla Pod Dębami tworzy 1,3 ha parku, z czego powierzchnia biologicznie czynna stanowi aż 51,5 % powierzchni. Zabudowa zajmuje jedynie 14,5 ara – reszta to kompleks zieleni, alejki, plac zabaw, miejsca postojowe itd. Całość została zaprojektowana w taki sposób, aby mieszkańcy nie opuszczając terenu osiedla mogli wyjść na krótki spacer lub na jednej z ławeczek odpocząć wśród zieleni.

Teren całego osiedla jest ogrodzony, prowadzą do niego dwie strzeżone, zdalnie sterowane bramy wjazdowe usytuowane od strony ulicy Białoruskiej. Na osiedlu funkcjonuje całodobowy monitoring - 10 kamer rozmieszczonych jest w różnych miejscach, w tym 2 na placu zabaw. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwają także przeszkoleni pracownicy ochrony, którzy dokonują regularnych obchodów osiedla.

Inwestycja Osiedle Pod Dębami jest wyjątkowa w skali całego kraju. Proekologiczna zabudowa została umiejętnie wkomponowana w dębowy starodrzew tworząc miejsce spokojne, kameralne i klimatyczne, idealne do zamieszkania i wypoczynku. Zalety te oraz wysoka jakość wykonania zostały docenione przez jury konkursu Budowa Roku 2012 i inwestycję wyróżniono nagrodą II stopnia. Osiedle okrzyknięto również Inwestycją Roku 2013.

Osiedle stanowi doskonałe połączenie ciszy i spokoju, charakterystycznego dla przedmieść, oraz dobrej komunikacji z centrum miasta. Inwestycja zlokalizowana jest w odległości około 7 km od Rynku Głównego i 4 km od obwodnicy A4. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy spożywcze i wielobranżowe, a także obiekty użyteczności publicznej. Nieopodal usytuowane jest również duże centrum handlowo-usługowe Bonarka City Center.

APARTAMENT:
Mieszkanie znajduje szóstym piętrze w 10-piętrowym budynku. Na jego powierzchnię 70,42 m2 składa się:
- sypialnia I z dwuosobowym, wygodnym łóżkiem,
- sypialnia II z rozkładaną sofa, biurkiem oraz szafą,
- łazienka wyposażona w prysznic, toaletę, umywalkę oraz pralkę,
- oddzielna kuchnia doskonale wyposażona, zawiera się w niej: zmywarka,piekarnik, płyta indukcyjna, mikrofala, zlewozmywak,
- przestronny salon z wygodną sofą, szafką RTV, TV oraz stołem jadalnianym z krzesłami,
Dodatkową powierzchnie stanowi klasyczny balkon. W kwocie 25000 PLN można wykupić naziemne miejsce postojowe.

FINANSE:
- cena: 645 000 PLN
- czynsz: około 800 PLN
- miejsce postojowe zewnętrzne: 25 000 PLN
- jednorazowa prowizja dla biura.

UWAGI:
- przyjazna okolica, duża ilość terenów zielonych,
- wysoki standard,
- ciepła woda oraz ogrzewanie z ciągu miejskiego.

Serdecznie Polecam!
Bardzo proszę o kontakt telefoniczny lub o wypełnienie formularza na stronie:
http://www.gamp-krakow.pl/zglos-poszukiwanie/
na pewno znajdziemy idealne mieszkanie, spełniające Państwa preferencje.

KONTAKT DO AGENTA:
Kamil Markowski
+48 733 318 981
I am using WhatsApp!
kamil@gamp-krakow.pl

Kamil Markowski

Kontakt


Klauzula informacyjna: Administratorem Państwa  danych osobowych jest Gamp Spółka Cywilna Roman Krakowiak, Maciej Pacholec z siedzibą w Krakowie przy ul. Henryka Sienkiewicza 9/11. Przetwarzamy Państwa dane osobowe w celu realizowania bieżącej korespondencji, ewentualnej odpowiedzi na treść przekazanego nam zapytania, w celu umożliwienia przedstawienia Państwu oferty dotyczącej nieruchomości, którą mogą być Państwo zainteresowani oraz w celu umożliwienia wywiązania się przez nas, deweloperów, właścicieli nieruchomości i firm współpracujących z wzajemnych zobowiązań. Podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest Art. 6 ust. 1 lit. b oraz f RODO, czyli kontakt przed zawarciem umowy oraz nasz prawnie uzasadniony interes oparty na możliwości komunikowania się z Państwem. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności