Szczegóły oferty

Kraków, Wola Duchacka, ul. Białoruska

Kraków, Wola Duchacka, ul. Białoruska

Mieszkanie - sprzedaż 645 000 PLN 9 159,33PLN/m 2
70.42 m2  Pokoje: 3 2012 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w wspaniałej inwestycji Osiedle Pod Dębami przy ul. Białoruskiej w Krakowie.

LOKALIZACJA
Teren Osiedla Pod Dębami tworzy 1,3 ha parku, z czego powierzchnia biologicznie czynna stanowi aż 51,5 % powierzchni. Zabudowa zajmuje jedynie 14,5a – reszta to kompleks zieleni, alejki, plac zabaw, miejsca postojowe itd. Całość została zaprojektowana w taki sposób, aby mieszkańcy nie opuszczając terenu osiedla mogli wyjść na krótki spacer lub na jednej z ławeczek odpocząć wśród zieleni.

Teren całego osiedla jest ogrodzony, prowadzą do niego dwie strzeżone, zdalnie sterowane bramy wjazdowe usytuowane od strony ulicy Białoruskiej. Na osiedlu funkcjonuje całodobowy monitoring - 10 kamer rozmieszczonych jest w różnych miejscach, w tym 2 na placu zabaw. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwają także przeszkoleni pracownicy ochrony, którzy dokonują regularnych obchodów osiedla.

Inwestycja Osiedle Pod Dębami jest wyjątkowa w skali całego kraju. Proekologiczna zabudowa została umiejętnie wkomponowana w dębowy starodrzew tworząc miejsce spokojne, kameralne i klimatyczne, idealne do zamieszkania i wypoczynku. Zalety te oraz wysoka jakość wykonania zostały docenione przez jury konkursu Budowa Roku 2012 i inwestycję wyróżniono nagrodą II stopnia. Osiedle okrzyknięto również Inwestycją Roku 2013.

Osiedle stanowi doskonałe połączenie ciszy i spokoju, charakterystycznego dla przedmieść, oraz dobrej komunikacji z centrum miasta. Inwestycja zlokalizowana jest w odległości około 7 km od Rynku Głównego i 4 km od obwodnicy A4. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy spożywcze i wielobranżowe, a także obiekty użyteczności publicznej. Nieopodal usytuowane jest również duże centrum handlowo-usługowe Bonarka City Center.

APARTAMENT:
Mieszkanie znajduje szóstym piętrze w 10-piętrowym budynku. Na jego powierzchnię 70,42m2 składa się:
- sypialnia I z dwuosobowym, wygodnym łóżkiem,
- sypialnia II z rozkładaną sofa, biurkiem oraz szafą,
- łazienka wyposażona w prysznic, toaletę, umywalkę oraz pralkę,
- oddzielna kuchnia doskonale wyposażona, zawiera się w niej: zmywarka,piekarnik, płyta indukcyjna, mikrofala, zlewozmywak,
- przestronny salon z wygodną sofą, szafką RTV, TV oraz stołem jadalnianym z krzesłami,
Dodatkową powierzchnie stanowi klasyczny balkon. W kwocie 25000 PLN można wykupić naziemne miejsce postojowe.

FINANSE:
- cena: 645 000 PLN
- czynsz około 800 PLN
- miejsce postojowe zewnętrzne: 25 000 PLN
- jednorazowa prowizja dla biura.

UWAGI:
- przyjazna okolica, duża ilość terenów zielonych,
- wysoki standard,
- ciepła woda oraz ogrzewanie z ciągu miejskiego.


Bardzo proszę o kontakt telefoniczny lub o wypełnienie formularza na stronie:
http://www.gamp-krakow.pl/zglos-poszukiwanie/
na pewno znajdziemy idealne mieszkanie, spełniające Państwa preferencje.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej:
www.gamp-krakow.pl
KONTAKT
Patryk Machno
tel: +48 534 999 649
patrykl@gamp-krakow.pl

Patryk Machno

Kontakt

 
 1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych tj. Gamp Spółka Cywilna, z siedzibą w Krakowie (30-033) przy ul. H. Sienkiewicza 9/11 numer NIP 6772388183  w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie.
 2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
 3. Oświadczam, że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawienia i usunięcia.

Klauzula informacyjna: Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Gamp Spółka Cywilna, z siedzibą w Krakowie (30-033) przy ul. H. Sienkiewicza 9/11 numer NIP 6772388183
 1. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie.
 2. Podstawy przetwarzania danych osobowych: a) art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. b) zgoda na przetwarzanie danych osobowych
 3. Posiada Pani/Pan prawo do:
 • żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
 • wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,
 • przenoszenia danych,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
 • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 1. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
 2. Okres, w którym dane osobowe będą przechowywane nie jest oznaczony; Pana/Pani dane osobowe mogą być przetwarzane tak długo jak to będzie niezbędne do realizacji celów wskazanych powyżej lub do momentu cofnięcia zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych
 3. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do realizacji celów wskazanych powyżej.
Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności