Szczegóły oferty

Kraków, Kraków-Krowodrza, ul. Juliusza Lea

Kraków, Kraków-Krowodrza, ul. Juliusza Lea

Mieszkanie - sprzedaż 679 000 PLN 7 464PLN/m 2
90.97 m2  Pokoje: 4 1997 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone przy ul. Juliusza Lea 114a.

Oferta wyłącznie w naszym biurze!

LOKALIZACJA:
Budynek zlokalizowany jest przy ul. Juliusza Lea w Krakowie. Stąd w przeciągu kilkunastu minut spacerem lub kilku komunikacją miejską możemy dostać się do - Rynku Głównego. Miejsce jest świetnie skomunikowane - liczne tramwaje (ul. Głowackiego) i autobusy (ul. Armii Krajowej/ Miasteczko studenckie AGH) zapewnią dojazd do każdego zakątka Krakowa. Teren jest ogrodzony, wejście na teren dostępne jest z obu stron; od ul. Lea oraz Armii Krajowej. Krowodrza jest świetnym miejscem dla ludzi aktywnych - bardzo blisko do krakowskich Błoń oraz do Młynówki Królewskiej.

W pobliżu:
- stacja paliw
- biedronka
- przychodnia
- duże centra biurowe(m.in. Newton, Galileo, Edison)
- szkoła podstawowa
- szkoła mistrzostwa sportowego

MIESZKANIE:
Mieszkanie o powierzchni 90,97 mkw znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku z 1997 roku. Składa się trzech osobnych pokoi, kuchni, salonu, garderoby, łazienki oraz osobnej toalety. Okna z salonu wychodzą na południe, z sypialni nr 1 na północ, z sypialni numer 2 i 3 na południe, z kuchni na zachód. Mieszkanie jest bardzo jasne i przestronne, świetne dla rodziny ze względu na swój układ.

Alternatywnie mieszkanie świetne jako inwestycja(bliskość AGH, miasteczko studenckie AGH, Uniwersytet Pedagogiczny, Politechnika Krakowska). W przypadku zakupu inwestycyjnego możliwy podział na 5 oddzielnych zamykanych pokoi. Wraz z lokalem mieszkalnym sprzedawany jest zamykany garaż o powierzchni 14,9 m2(oddzielna księga wieczysta).

FINANSE:
cena: 679 000 złotych do negocjacji + 35 000 zł zamykany garaż!
czynsz administracyjny: ok. 890 zł (w tym zaliczki: ciepła, zimna woda, ścieki, wywóz śmieci, centralne ogrzewanie, koszty eksploatacyjne, koszty administracji, konserwacja i przeglądy) + 60 zł czynsz za garaż + prąd według zużycia.

UWAGI:
- ogrzewanie miejskie,
- piękny widok,
- energia elektryczna - 3 fazy,
- internet UPC
- do mieszkania przynależy piwnica - 4,27 m2

Serdecznie polecam!

Bardzo proszę o kontakt telefoniczny lub o wypełnienie formularza na stronie:
http://www.gamp-krakow.pl/zglos-poszukiwanie/
na pewno znajdziemy idealne mieszkanie, spełniające Państwa preferencje.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej:
www.gamp-krakow.pl


KONTAKT DO AGENTA:
Maciej Pacholec
Tel.: +48 798 435 650
Email: maciej@gamp-krakow.pl

Maciej Pacholec

Kontakt


Klauzula informacyjna: Administratorem Państwa  danych osobowych jest Gamp Spółka Cywilna Roman Krakowiak, Maciej Pacholec z siedzibą w Krakowie przy ul. Henryka Sienkiewicza 9/11. Przetwarzamy Państwa dane osobowe w celu realizowania bieżącej korespondencji, ewentualnej odpowiedzi na treść przekazanego nam zapytania, w celu umożliwienia przedstawienia Państwu oferty dotyczącej nieruchomości, którą mogą być Państwo zainteresowani oraz w celu umożliwienia wywiązania się przez nas, deweloperów, właścicieli nieruchomości i firm współpracujących z wzajemnych zobowiązań. Podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest Art. 6 ust. 1 lit. b oraz f RODO, czyli kontakt przed zawarciem umowy oraz nasz prawnie uzasadniony interes oparty na możliwości komunikowania się z Państwem. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności