Szczegóły oferty

Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Dobrego Pasterza

Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Dobrego Pasterza

Mieszkanie - wynajem 2 600 PLN 44,63PLN/m2
58.26 m2  Pokoje: 3 2019 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Do wynajęcia przepiękne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane przy ulicy Dobrego Pasterza, tuż przy Quattro, Krokusie, Parku Wodnym, Serenadzie.

FOR INFORMATION IN ENGLISH PLEASE CALL ME!

LOKALIZACJA:
Mieszkanie znajduje się w nowej inwestycji z 2019 roku, wybudowanej przez Budimex, zlokalizowanej przy ulicy Dobrego Pasterza 120. Takie położenie gwarantuje świetny dostęp do komunikacji miejskiej, bliskość galerii handlowej, sklepów, restauracji i innych punktów usługowych. Zmotoryzowani docenią bezpośredni wjazd na ulicę Bora Komorowskiego - trzecią obwodnicę Krakowa, pozwalającą na szybki dojazd w każdy zakątek miasta. Doskonałe miejsce dla osób pracujących w Quattro, Capgemini, O3, Opolska Business Park, Vinci itp.

INWESTYCJA:
Budynek z 2019 r. posiada podziemny parking, miejsca postojowe zewnętrzne, plac zabaw na terenie zamkniętym, nowocześnie wykończone części wspólne, cichobieżną windę, wideodomofony i wiele innych udogodnień. Duża, jak na dzisiejsze standardy przestrzeń między budynkami gwarantuje prywatność i dostęp światła słonecznego w ciągu całego dnia.

MIESZKANIE:
Lokal o powierzchni 58,25 m2 wykończony w wysokim standardzie, zgodnie z obowiązującymi trendami i dbałością o szczegóły. Mieszkanie znajduje się na pierwszym, piętrze budynku, ekspozycja na północ i wschód.
Na powierzchnię apartamentu składa się:
- salon (18,87 m2),
- aneks kuchenny (6,82 m2),
- sypialnia (9,84 m2),
- pokój (8,52 m2) - do umeblowania,
- hall (8,48 m2),
- łazienka (4,62 m2),
- WC (1,2 m2).
Dodatkową powierzchnię stanowi loggia (4,2 m2) z dostępem z salonu.

Mieszkanie kompletnie wyposażone w sprzęty RTV i AGD, klimatyzowane, umeblowane - gotowe do zamieszkania z marszu!

FINANSE:
- 2600 PLN czynsz najmu + 300 PLN czynsz najmu za garaż i komórkę lokatorską + ok. 450 PLN czynsz administracyjny + prąd wg zużycia,
- wymagana kaucja zwrotna,
- prowizja dla biura nieruchomości.

UWAGI:
- wolne od zaraz;
- doskonała lokalizacja;
- garaż podziemny z komórką lokatorską zaraz za miejscem;
- nowoczesna inwestycja;
- ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.


KONTAKT DO AGENTA:
Szymon Bogdalski
+48 531 80 80 87 - I'm using Whatsapp!
szymon@gamp-krakow.pl

Szymon Bogdalski

Kontakt


Klauzula informacyjna: Administratorem Państwa  danych osobowych jest Grupa Gamp sp. z o.o. (dawniej Gamp s.c.) z siedzibą w Krakowie przy ul. Henryka Sienkiewicza 9/11. Przetwarzamy Państwa dane osobowe w celu realizowania bieżącej korespondencji, ewentualnej odpowiedzi na treść przekazanego nam zapytania, w celu umożliwienia przedstawienia Państwu oferty dotyczącej nieruchomości, którą mogą być Państwo zainteresowani oraz w celu umożliwienia wywiązania się przez nas, deweloperów, właścicieli nieruchomości i firm współpracujących z wzajemnych zobowiązań. Podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest Art. 6 ust. 1 lit. b oraz f RODO, czyli kontakt przed zawarciem umowy oraz nasz prawnie uzasadniony interes oparty na możliwości komunikowania się z Państwem. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności