Szczegóły oferty

Kraków, Kraków-Śródmieście, ul. Augustiańska

Kraków, Kraków-Śródmieście, ul. Augustiańska

Lokal - wynajem 2 100 PLN 39,62PLN/m2
53 m2  Pokoje: 3 1912 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Do wynajęcia doskonale zachowany lokal biurowy przy ul. Augustiańskiej w doskonałej lokalizacji - w dzielnicy Kazimierz. W pobliżu Wawel, Bulwary Wiślane, Plac Nowy, Stradom!

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej:
www.gamp-krakow.pl

BUDYNEK I LOKALIZACJA
Dzielnica Kazimierz słynie z wielu atrakcyjnych miejsc wypoczynku z ciekawą aranżacją wnętrz takich jak restauracje, kawiarnie i puby. Biuro znajduję się w kamienicy przy ulicy Augustiańskiej, w pobliżu ruchliwej ulicy Dietla. Z lokalu można dojść w mniej niż 5 minut na przystanek tramwajowy na ulicy Dietla i pojechać w dowolną część miasta (oczywiście, gdy zostanie ukończony remont torów).

LOKAL:
Znajduje się na pierwszym piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Wysokość pomieszczeń to 380 cm. Na powierzchnie 53 m2 składają się:
- trzy pokoje, w tym jeden przechodni z małym zapleczem kuchennym. Pokoje wyposażone w regały, biurka i szafki (jak na zdjęciach).
- łazienka wyposażona w prysznic, umywalkę oraz toaletę;
- przedpokój;
- z jednego z pokoi jest wyjście na balkon.

FINANSE:
- 2 100 PLN dla właściciela + opłaty administracyjne 400 PLN (zaliczki na: fundusz remontowy i utrzymanie części wspólnych, wodę, wywóz śmieci) + prąd i gaz wg zużycia (średni miesięczny koszt 250 PLN);
- kaucja zwrotna w wysokości 4 400 PLN;
- prowizja dla biura nieruchomości.

UWAGI:
- wolne od zaraz;
- atrakcyjna lokalizacja;
- ogrzewanie i ciepła woda z piecyka gazowego.

Serdecznie polecam!
Bardzo proszę o kontakt telefoniczny lub o wypełnienie formularza na stronie:
http://www.gamp-krakow.pl/zglos-poszukiwanie/
na pewno znajdziemy idealne mieszkanie, spełniające Państwa preferencje.

KONTAKT DO AGENTA:
Kamil Markowski
+48 733 318 981
I am using WhatsApp!
kamil@gamp-krakow.pl

Kamil Markowski

Kontakt


Klauzula informacyjna: Administratorem Państwa  danych osobowych jest Grupa Gamp sp. z o.o. (dawniej Gamp s.c.) z siedzibą w Krakowie przy ul. Henryka Sienkiewicza 9/11. Przetwarzamy Państwa dane osobowe w celu realizowania bieżącej korespondencji, ewentualnej odpowiedzi na treść przekazanego nam zapytania, w celu umożliwienia przedstawienia Państwu oferty dotyczącej nieruchomości, którą mogą być Państwo zainteresowani oraz w celu umożliwienia wywiązania się przez nas, deweloperów, właścicieli nieruchomości i firm współpracujących z wzajemnych zobowiązań. Podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest Art. 6 ust. 1 lit. b oraz f RODO, czyli kontakt przed zawarciem umowy oraz nasz prawnie uzasadniony interes oparty na możliwości komunikowania się z Państwem. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności