Szczegóły oferty

Kraków, Salwator, ul. Senatorska

Kraków, Salwator, ul. Senatorska

Lokal - sprzedaż 1 783 782 PLN 9 900PLN/m2
180.18 m2  Pokoje: 25 2006 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Na sprzedaż przepiękny lokal przystosowany pod szeroko pojęte SPA, gabinety lekarskie, kosmetologię. Wentylacja wymuszona, klimatyzacja, ogrzewanie miejskie + elektryczne.

LOKALIZACJA:
Jest to niewątpliwy atut nieruchomości. Lokal znajduje się w ciągu handlowym z bezpośrednim wejściem z licznie uczęszczanego chodnika. Na przeciw budynku znajduje się przystanek autobusowy, w pobliżu pętla tramwajowa. Takie położenie daje możliwości pozyskiwania klienta bezpośrednio "z ulicy". Doskonałe miejsce na prowadzenie działalności usługowej, medycznej czy handlowej.

LOKAL:
Powierzchnia jest podzielona na 16 pomieszczeń, wyposażonych w wentylację mechaniczną, ogrzewanie i klimatyzację. Część z nich posiada otwierane okna (lokal dwustronny). Lokal jest w bardzo dobrym stanie i nie wymaga żadnych nakładów finansowych. W całym salonie położone są płytki gresowe, we wszystkich gabinetach powierzchnie zmywalne.
Na powierzchnię 180,18 m2 składa się:
- recepcja z wydzielonym aneksem kuchennym, szafą na odzież i poczekalnią
- 9 gabinetów
- zmywalnia dla gabinetów kosmetycznych
- przebieralnia z szatnią
- 2 toalety z umywalką i prysznicem
- 2 pomieszczenia gospodarcze

CENA:
- 1 783 782 PLN (9 900PLN/m2)
- 1000 PLN - czynsz administracyjny

UWAGI:
- świetna lokalizacja;
- wysoka realna stopa zwrotu przy najmie (ponad 7% przy podziale na pojedyncze gabinety)
- klimatyzacja, wentylacja wymuszona, otwierane okna, ogrzewanie MPEC
- lokal nie wymaga inwestycji.

Serdecznie polecam!

KONTAKT DO AGENTA:
Mateusz Siwek
+48 531 999 549
mateusz@gamp-krakow.pl

Mateusz Siwek

Kontakt


Klauzula informacyjna: Administratorem Państwa  danych osobowych jest Grupa Gamp sp. z o.o. (dawniej Gamp s.c.) z siedzibą w Krakowie przy ul. Henryka Sienkiewicza 9/11. Przetwarzamy Państwa dane osobowe w celu realizowania bieżącej korespondencji, ewentualnej odpowiedzi na treść przekazanego nam zapytania, w celu umożliwienia przedstawienia Państwu oferty dotyczącej nieruchomości, którą mogą być Państwo zainteresowani oraz w celu umożliwienia wywiązania się przez nas, deweloperów, właścicieli nieruchomości i firm współpracujących z wzajemnych zobowiązań. Podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest Art. 6 ust. 1 lit. b oraz f RODO, czyli kontakt przed zawarciem umowy oraz nasz prawnie uzasadniony interes oparty na możliwości komunikowania się z Państwem. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności