Kraków-Nowa Huta

Wyślij znajomemu

 
Cena
12 500 PLN
Powierzchnia
430 m2
Piętro
Parter

BEZ PROWIZJI !

Do wynajęcia lokal pod warsztat samochodowy, detailing w centrum motoryzacyjnym, ul. Centralna, Czyżyny na parterze z dwiema bramami wjazdowymi.

LOKALIZACJA I BUDYNEK
Budynek znajduje się w Krakowie, Czyżyny, ul. Centralna. W pobliżu znajdują hurtownie motoryzacyjne, centrum handlowe M1, EXPO Kraków. Nieruchomość wybudowana w 2020 roku, może zostać dostosowany do prowadzonej działalności. Przed budynkiem znajdują się miejsca do parkowania na posesji. Budynek jest wyposażony i przystosowany do prowadzenia działalności motoryzacyjnej.
W budynku jest MPEC (ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej).

LOKAL
Lokal o powierzchni 430 m2 położony jest w budynku mieszkalno-biurowym na parterze. Składa się z pomieszczenia głównego oraz zaplecza sanitarnego.
Wyposażony jest w niezbędne podłączenia do prowadzenia warsztatu samochodowego/detailingu.

FINANSE:
- 12 500 zł czynszu najmu NETTO + prąd, woda, MPEC (wg zużycia) + odpady;
- wymagana kaucja zwrotna;
- brak prowizji dla biura nieruchomości.

UWAGI:
- ogrzewanie i ciepła woda: ciepłownia miejska;
- dwie bramy wjazdowe
- ok. 2 miejsca postojowe na posesji
- lokal przystosowany do prowadzenia działalności motoryzacyjnej;
- dwie bramy wjazdowe;
- wejścia do lokalu od ulicy.

KONTAKT DO AGENTA/CONTACT TO THE AGENT:
Piotr Stępień
tel: +48 570 443 535 I'm using Whatsapp!
e-mail: pstepien@gamp-krakow.pl

Piotr Stępień

Piotr Stępień

Agent nieruchomości

Formularz Kontaktowy


Klauzula informacyjna: Administratorem Państwa  danych osobowych jest Grupa Gamp sp. z o.o. (dawniej Gamp s.c.) z siedzibą w Krakowie przy ul. Henryka Sienkiewicza 9/11. Przetwarzamy Państwa dane osobowe w celu realizowania bieżącej korespondencji, ewentualnej odpowiedzi na treść przekazanego nam zapytania, w celu umożliwienia przedstawienia Państwu oferty dotyczącej nieruchomości, którą mogą być Państwo zainteresowani oraz w celu umożliwienia wywiązania się przez nas, deweloperów, właścicieli nieruchomości i firm współpracujących z wzajemnych zobowiązań. Podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest Art. 6 ust. 1 lit. b oraz f RODO, czyli kontakt przed zawarciem umowy oraz nasz prawnie uzasadniony interes oparty na możliwości komunikowania się z Państwem. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności