Kraków-Krowodrza

Wyślij znajomemu

 
Cena
2 900 PLN
Powierzchnia
50 m2
Piętro
Parter

Do wynajęcia parterowy lokal z witryną o powierzchni 50 m2 położony przy ul. Kazimierza Wielkiego, nieopodal Placu Inwalidów w Krakowie!

MOŻLIWOŚĆ PROWADZENIA GASTRONOMII/DZIAŁALNOŚCI HANDLOWEJ!

LOKALIZACJA I BUDYNEK
Lokal znajduje się w kamienicy przy ul. Kazimierza Wielkiego, nieopodal skrzyżowania z ul. Urzędniczą i w pobliżu Placu Inwalidów oraz Parku Krakowskiego. Świetne umiejscowienie w bliskiej odległości od centrum i wszystkich centralnych punktów miasta. Doskonała komunikacja i rozbudowana infrastruktura handlowo – usługowa, 10 minut spacerem do Rynku, w pobliżu krakowskich uczelni wyższych. Bardzo dobre połączenie komunikacyjne z każdą częścią Krakowa, dzięki bliskości przystanku tramwajowego "Urzędnicza" oraz przystanku autobusowego "Plac Inwalidów"/"Biprostal".

LOKAL
Lokal o powierzchni 50 położony jest na parterze budynku z wejściem bezpośrednio z ulicy. Składa się z dwóch pomieszczeń, a powierzchnię dodatkową stanowi zaplecze socjalne. Lokal posiada instalacje wyciągów gastronomicznych. Możliwość prowadzenia niewielkiej gastronomi oraz działalności usługowo-handlowej.

FINANSE:
- 2900 zł czynszu najmu (1/2 NETTO) + prąd, woda, gaz (wg zużycia);
- wymagana kaucja zwrotna;
- prowizja dla biura nieruchomości.

UWAGI:
- możliwość prowadzenia działalności gastronomicznej;
- ogrzewanie i ciepła woda: piec gazowy dwufunkcyujny;
- dostępność gazu;
- dwa dodatkowe wejścia do lokalu;
- witryna.

Serdecznie polecam!
Bardzo proszę o kontakt lub o wypełnienie formularza na stronie:
http://www.gamp-krakow.pl/zglos-poszukiwanie/
na pewno znajdziemy idealne mieszkanie, spełniające Państwa preferencje.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej:
www.gamp-krakow.pl

KONTAKT DO AGENTA:
Hubert Strugała
Tel: +48 530 900 452
E-mail: hubert@gamp-krakow.pl

Hubert Strugała

Hubert Strugała

Dyrektor oddziału

Formularz Kontaktowy


Klauzula informacyjna: Administratorem Państwa  danych osobowych jest Grupa Gamp sp. z o.o. (dawniej Gamp s.c.) z siedzibą w Krakowie przy ul. Henryka Sienkiewicza 9/11. Przetwarzamy Państwa dane osobowe w celu realizowania bieżącej korespondencji, ewentualnej odpowiedzi na treść przekazanego nam zapytania, w celu umożliwienia przedstawienia Państwu oferty dotyczącej nieruchomości, którą mogą być Państwo zainteresowani oraz w celu umożliwienia wywiązania się przez nas, deweloperów, właścicieli nieruchomości i firm współpracujących z wzajemnych zobowiązań. Podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest Art. 6 ust. 1 lit. b oraz f RODO, czyli kontakt przed zawarciem umowy oraz nasz prawnie uzasadniony interes oparty na możliwości komunikowania się z Państwem. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności