Kraków-Śródmieście

Wyślij znajomemu

 
Cena
5 900 PLN
Powierzchnia
80 m2
Piętro
1

Do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy wykończony w wysokim standardzie w ścisłym centrum miasta, z panoramicznym widokiem na Zamek Królewski na Wawelu!

WE SPEAK ENGLISH

LOKALIZACJA I BUDYNEK:
Odrestaurowana kamienica mieści się z zacisznym zakątku Starego Miasta, przy głównym szlaku komunikacyjnym z krakowskim Kazimierzem. Reprezentacyjny dziedziniec i prywatna, kameralna klatka schodowa zapewnia pełen komfort pracy. Budynek znajduje się zaledwie 100m od Plant i 150m zamku Królewskiego na Wawelu, nieopodal Placu Bernardyńskiego. Vis'a vis położony jest przystanek komunikacji miejskiej. 

LOKAL:
Lokal o powierzchni 80 m2 położony jest na drugiej kondygnacji w kameralnej klatce schodowej. Został w pełni wyposażony w myśl nowoczesnego designu. Wyposażenie oraz zmiana koncepcji pomieszczeń pozostaje do indywidualnych ustaleń. 

FINANSE:
- 5900 PLN netto czynsz najmu + media według zużycia,
- wymagana kaucja zwrotna,
- prowizja dla biura nieruchomości. 

UWAGI:
- WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA WNĘTRZA;
- odrestaurowana, elegancka kamienica;
- piękny widok na Zamek Królewski; 
- klimatyzacja;
- ogrzewanie podłogowe;
- alarm, monitoring;
- możliwość korzystania z dwóch/trzech miejsc postojowych na terenie zamkniętym; 
- pełne wyposażenie. 

KONTAKT DO AGENTA/CONTACT TO THE AGENT:
Hubert Strugała
Tel: +48 530 900 452 I'm using Whatsapp!
E-mail: hubert@gamp-krakow.pl

Hubert Strugała

Hubert Strugała

Dyrektor oddziału

Formularz Kontaktowy


Klauzula informacyjna: Administratorem Państwa  danych osobowych jest Grupa Gamp sp. z o.o. (dawniej Gamp s.c.) z siedzibą w Krakowie przy ul. Henryka Sienkiewicza 9/11. Przetwarzamy Państwa dane osobowe w celu realizowania bieżącej korespondencji, ewentualnej odpowiedzi na treść przekazanego nam zapytania, w celu umożliwienia przedstawienia Państwu oferty dotyczącej nieruchomości, którą mogą być Państwo zainteresowani oraz w celu umożliwienia wywiązania się przez nas, deweloperów, właścicieli nieruchomości i firm współpracujących z wzajemnych zobowiązań. Podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest Art. 6 ust. 1 lit. b oraz f RODO, czyli kontakt przed zawarciem umowy oraz nasz prawnie uzasadniony interes oparty na możliwości komunikowania się z Państwem. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności