Szczegóły oferty

Kraków, Stare Miasto, ul. Bracka

Kraków, Stare Miasto, ul. Bracka

Mieszkanie - sprzedaż 1 313 400 PLN 19 900PLN/m 2
66 m2  Pokoje: 2 1900 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Na sprzedaż wyjątkowy apartament z klimatyzacją o powierzchni 66m2 zlokalizowany w samym centrum Starego Miasta przy ul. Brackiej, tuż przy Rynku Głównym.
NOWA, NIŻSZA CENA - OKAZJA!
NAJLEPSZA LOKALIZACJA W KRAKOWIE !

W celu zapoznania się z naszą pełną ofertą zapraszamy na www.gamp-krakow.pl

BUDYNEK I LOKALIZACJA:
Odrestaurowana kamienica z 1911 roku znajduje się w samym sercu Starego Miasta, tuż przy Rynku Głównym. Niezliczona ilość zabytków architektonicznych, kulturowych i historycznych (Sukiennice, kościół Mariacki, Brama Floriańska, Wawel, czy zabytkowe kamienice czyni to miejsce wręcz magicznym. Pełen wachlarz atrakcji i udogodnień jakie oferuje ścisłe centrum jest na wyciągnięcie ręki. W przeciwieństwie do innych ulic wychodzących z Rynku, nie jest ona idealnie prosta, lecz wygięta w lekki łuk. Ta krzywizna jest dowodem na to, że istniała tu jeszcze przed lokacją miasta w 1257 jakaś zabudowa, którą musieli uwzględnić ówcześni urbaniści, wytyczając nowy plan Krakowa.

APARTAMENT:
Oferowana nieruchomość usytuowana jest na 1-piętrze trzypiętrowej odnowionej, zabytkowej kamienicy (wejście z oficyny) przy ulicy Brackiej. Apartament przeszedł gruntowny remont (łącznie z wymianą wszelkich instalacji) w 2018 roku i został wykończony w bardzo wysokim standardzie. Nietuzinkowe połączenie przeszkleń, lustrzanych ścian z drewnem i żywą roślinnością sprawia, że wnętrze jest nieprzeciętnie piękne a starannie dobrane wyposażenie zadowoli najbardziej wymagającego klienta.
Aktualnie apartament podzielony jest na dwa osobne lokale o łącznej powierzchni 66 m2. Każdy z nich składa się z:
- przestronnego, świetnie doświetlonego pokoju dziennego z otwartą kuchnią;
- powierzchnia sypialniana przewidziana na wygodnej antresoli;
- łazienki (prysznic, toaleta, umywalka);
- przedpokoju.
Jeden z lokali posiada balkon. Woda ciepła i ogrzewanie (podłogowe) dwu-funkcyjnym piecem gazowym. Apartament jest gotowy do zamieszkania, w pełni wyposażony w sprzęt RTV i AGD oraz w KLIMATYZACJĘ. Nie wymaga wkładu finansowego!

FINANSE:
- 1 313 400 PLN cena sprzedaży (19 900 PLN/m2);
- czynsz administracyjny 430 PLN;
- jednorazowa prowizja dla biura nieruchomości.

UWAGI:
- rewelacyjna lokalizacja przy Rynku Głównym;
- do apartamentu przynależy piwnica o pow. 30 m2;
- miejsce postojowe naziemne na ulicy;
- doskonałe jako zakup inwestycyjny (najem krótkoterminowy 8-9 tys/msc, w sezonie dwu krotność podanej kwoty - wszystkie przychody
udokumentowane);
- klimatyzacja;
- w pełni wyposażony;
- gotowy do zamieszkania.

Serdecznie polecam!
Bardzo proszę o kontakt lub o wypełnienie formularza na stronie:
http://www.gamp-krakow.pl/zglos-poszukiwanie/
na pewno znajdziemy idealne mieszkanie, spełniające Państwa preferencje.

KONTAKT DO AGENTA:
Karolina Augustynowicz
Tel.: +48 884-979-766
E-mail: karolina@gamp-krakow.pl

Karolina Augustynowicz

Kontakt

 
 1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych tj. Gamp Spółka Cywilna, z siedzibą w Krakowie (30-033) przy ul. H. Sienkiewicza 9/11 numer NIP 6772388183  w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie.
 2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
 3. Oświadczam, że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawienia i usunięcia.

Klauzula informacyjna: Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Gamp Spółka Cywilna, z siedzibą w Krakowie (30-033) przy ul. H. Sienkiewicza 9/11 numer NIP 6772388183
 1. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie.
 2. Podstawy przetwarzania danych osobowych: a) art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. b) zgoda na przetwarzanie danych osobowych
 3. Posiada Pani/Pan prawo do:
 • żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
 • wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,
 • przenoszenia danych,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
 • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 1. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
 2. Okres, w którym dane osobowe będą przechowywane nie jest oznaczony; Pana/Pani dane osobowe mogą być przetwarzane tak długo jak to będzie niezbędne do realizacji celów wskazanych powyżej lub do momentu cofnięcia zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych
 3. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do realizacji celów wskazanych powyżej.
Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności