Szczegóły oferty

Kraków, Salwator, ul. Kasztelańska

Kraków, Salwator, ul. Kasztelańska

Mieszkanie - sprzedaż 503 404,05 PLN 16 435PLN/m2
30.63 m2  Pokoje: 1 2021 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji przy ul. Kasztelańskiej w Krakowie!

LOKALIZACJA I INWESTYCJA:
Inwestycja zlokalizowana w przy ulicy Kasztelańskiej w sąsiedztwie krakowskich Błoń. W ramach inwestycji powstanie 28 lokali mieszkalnych. Bardzo spokojna okolica, atutem sąsiedztwo terenów zielonych nad Rudawą oraz Błoń. Pobliski węzęł komunikacyjny Salwator zapewni doskonałą komunikację z każdą częścią Krakowa. Dla lubiących aktywny wypoczynek jest to idealne miejsce do codziennych spacerów i uprawiania sportów. Wystarczy 5 minut, by dostać się nad Wisłę lub nad krakowskie Błonia. W ciągu 20 minut pieszo dostaniemy się do Rynku Głównego. Świetne miejsce na inwestycję lub lokatę kapitału.

SZCZEGÓŁY I FINANSE:
- powierzchnia - 30,63 mkw
- piętro - 1/3
- ekspozycja - zachodnia
- balkon - 3,90 mkw
- cena 503 404,05 PLN
- miejsce postojowe w garażu podziemnym - 61 500 PLN
- komórka lokatorska 8610 PLN / mkw
- termin oddania II/III kwartał 2021

Brak prowizji dla biura nieruchomości od kupującego.

Dostępne inne mieszkania na rynku pierwotnym w całym Krakowie. Bez prowizji pomożemy znaleźć mieszkanie na rynku pierwotnym!
Prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności mieszkań.

Sprawdź bezpłatnie swoją zdolność kredytową - skontaktuj się z agentem, aby poznać szczegóły.

KONTAKT DO AGENTA:
Maciej Pacholec
Tel: +48 798 435 650
mail: maciej@gamp-krakow.pl

Grupa Gamp

Kontakt


Klauzula informacyjna: Administratorem Państwa  danych osobowych jest Grupa Gamp sp. z o.o. (dawniej Gamp s.c.) z siedzibą w Krakowie przy ul. Henryka Sienkiewicza 9/11. Przetwarzamy Państwa dane osobowe w celu realizowania bieżącej korespondencji, ewentualnej odpowiedzi na treść przekazanego nam zapytania, w celu umożliwienia przedstawienia Państwu oferty dotyczącej nieruchomości, którą mogą być Państwo zainteresowani oraz w celu umożliwienia wywiązania się przez nas, deweloperów, właścicieli nieruchomości i firm współpracujących z wzajemnych zobowiązań. Podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest Art. 6 ust. 1 lit. b oraz f RODO, czyli kontakt przed zawarciem umowy oraz nasz prawnie uzasadniony interes oparty na możliwości komunikowania się z Państwem. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności