Szczegóły oferty

Kraków, Kraków-Krowodrza, ul. Królewska

Kraków, Kraków-Krowodrza, ul. Królewska

Mieszkanie - sprzedaż 384 000 PLN 8 347,83PLN/m 2
46 m2  Pokoje: 2 1975 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m² wraz w piwnicą i strychem przy ul. Królewskiej w dzielnicy Krowodrza w Krakowie!

IDEALNE POD INWESTYCJĘ!

LOKALIZACJA:
Mieszkanie mieści się w kamienicy przy skrzyżowaniu ulic Galla i Królewskiej. Budynek znajduje się w niedalekiej odległości od Parku Jordana. Do Rynku dojdziemy w około 20 min. W bliskiej odległości znajduje się również Akademia Górniczo-Hutnicza i Uniwersytet Pedagogiczny oraz wydziały PK i UJ. W sąsiedztwie znajdziemy wszelkie sklepy oraz punkty handlowo-usługowe. Usytuowanie pomoże nam na bardzo szybki dojazd w niemal każdy zakątek miasta za sprawą bliskiej odległości do Alej Trzech Wieszczów. W kilka minut dostaniemy się na Miasteczko Studenckie AGH. Pomimo tak bliskiego położenia względem centrum miasta, ulica nie należy do ruchliwych.

Mieszkanie idealne pod względem inwestycyjnym! Możliwość wydzielenia nawet 4-niezależnych pokoi gwarantują łatwość i ciągłość wynajmu!

MIESZKANIE:
Mieszkanie położone jest na ostatni piętrze w 4-piętrowej kamienicy. Lokal przeznaczony do generalnego remontu liczy 46 m² i składa się z:
- dwóch pokoi o powierzchni 12 i 17,6 m2
- kuchni o powierzchni 7,5 m2
- łazienki 5,6 m2
- przedpokoju ok. 4 m2
Dodatkową powierzchnię stanowi niewielki balkon z zachodnią ekspozycją na dziedziniec. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 2 m2 oraz strych (ok. 10 m2).

STAN PRAWNY:
- pełna własność

FINANSE:
- 384 000 PLN,
- prowizja dla biura nieruchomości.

UWAGI:
- IDEALNE POD INWESTYCJE - WYSOKA STOPA ZWROTU (3/4 NIEZALEŻNE POKOJE)
- ogrzewanie z sieci miejskiej,
- ciepła woda z piecyka gazowego,
- brak windy,
- balkon,
- piwnica,
- strych!

Serdecznie polecam!
Bardzo proszę o kontakt lub o wypełnienie formularza na stronie:
http://www.gamp-krakow.pl/zglos-poszukiwanie/
na pewno znajdziemy idealne mieszkanie, spełniające Państwa preferencje.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej:
www.gamp-krakow.pl

KONTAKT DO AGENTA:
Hubert Strugała
+48 530 900 452
hubert@gamp-krakow.pl

Hubert Strugała

Kontakt

 
 1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych tj. Gamp Spółka Cywilna, z siedzibą w Krakowie (30-033) przy ul. H. Sienkiewicza 9/11 numer NIP 6772388183  w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie.
 2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
 3. Oświadczam, że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawienia i usunięcia.

Klauzula informacyjna: Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Gamp Spółka Cywilna, z siedzibą w Krakowie (30-033) przy ul. H. Sienkiewicza 9/11 numer NIP 6772388183
 1. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie.
 2. Podstawy przetwarzania danych osobowych: a) art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. b) zgoda na przetwarzanie danych osobowych
 3. Posiada Pani/Pan prawo do:
 • żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
 • wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,
 • przenoszenia danych,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
 • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 1. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
 2. Okres, w którym dane osobowe będą przechowywane nie jest oznaczony; Pana/Pani dane osobowe mogą być przetwarzane tak długo jak to będzie niezbędne do realizacji celów wskazanych powyżej lub do momentu cofnięcia zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych
 3. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do realizacji celów wskazanych powyżej.
Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności