Łódź, Łódź-Polesie

Wyślij znajomemu

 
Cena
423 660 PLN
Powierzchnia
36,84 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Nowa Przędzalnia. Inwestycja zlokalizowana w promieniu kilkuset metrów od centrum handlowego "Pasaż Łódzki", Centrum Sportowego "Zatoka Sportu", wydziału Politechniki Łódzkiej i Park Poniatowskiego.

Brak prowizji dla biura nieruchomości od kupującego.
Brak podatku PCC. 


LOKALIZACJA I BUDYNEK:

Nowa Przędzalnia jest położona w ścisłym centrum Łodzi, w sąsiedztwie Politechniki Łódzkiej i oddalona zaledwie dwie przecznice od słynnej ulicy Piotrkowskiej. Jest to więc fantastyczna lokalizacja dla osób lubiących miejskie życie. 
W pobliżu inwestycji na wyciągnięcie ręki znajdzie się wszystkie potrzebne punkty usługowe, rozrywkowe oraz kulturalne. Jest to więc doskonała propozycja dla wszystkich, którym zależy na bliskości centrum Łodzi oraz codziennej wygodzie.


SZCZEGÓŁY I FINANSE:
Ogłoszenie dotyczy mieszkania w stanie deweloperskim.
Powierzchnia: 36,84 m2
Cena: 423 660 PLN,
Piętro: 2,
Do mieszkania przynależy balkon. 

Data oddania: I kwartał 2025

Brak prowizji dla biura nieruchomości od kupującego.
Brak podatku PCC. 


W naszej ofercie dostępne inne mieszkania na rynku pierwotnym.
Bez prowizji pomożemy znaleźć mieszkanie na rynku pierwotnym.
Prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności mieszkań.

KONTAKT DO AGENTA:
Martyna Kaczor
+48 536 592 283
mkaczor@gamp-krakow.pl
I'm using WhatsApp!

  • Dostępne w okolicy: Hala sportowa, Park, Plac zabaw, Żłobek, Sklep, Fitnes, Apteka, Uczelnia, Las, Bank, Przychodnia lekarska, Gimnazjum, Centrum handlowe, Szpital
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus
Martyna Kaczor

Martyna Kaczor

Agent nieruchomości

Formularz Kontaktowy


Klauzula informacyjna: Administratorem Państwa  danych osobowych jest Grupa Gamp sp. z o.o. (dawniej Gamp s.c.) z siedzibą w Krakowie przy ul. Henryka Sienkiewicza 9/11. Przetwarzamy Państwa dane osobowe w celu realizowania bieżącej korespondencji, ewentualnej odpowiedzi na treść przekazanego nam zapytania, w celu umożliwienia przedstawienia Państwu oferty dotyczącej nieruchomości, którą mogą być Państwo zainteresowani oraz w celu umożliwienia wywiązania się przez nas, deweloperów, właścicieli nieruchomości i firm współpracujących z wzajemnych zobowiązań. Podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest Art. 6 ust. 1 lit. b oraz f RODO, czyli kontakt przed zawarciem umowy oraz nasz prawnie uzasadniony interes oparty na możliwości komunikowania się z Państwem. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności