Szczegóły oferty

Wielka Wieś

Wielka Wieś

Mieszkanie - sprzedaż 365 000 PLN 4 345,24PLN/m 2
84 m2  Pokoje: 3 2018 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Na sprzedaż piętro domu w pięknej zielonej okolicy, jest to ostatni budynek przed działkami rolnymi. Powierzchnia mieszkania to ponad 76m2!

LOKALIZACJA:
Wielka Wieś jest wyjątkowym miejscem na mapie małopolski, położona już powyżej Krakowa i smogu, pośród zielonych łąk i gęstych lasów. Okolica pozwala na aktywny wypoczynek o każdej porze roku, malownicze zagajniki zachęcają do spaceru z dziećmi czy organizowania wycieczek rowerowych. Mimo tak pięknej okolicy infrastruktura Wielkiej Wsi nie zmusza nas do wyjazdu poza miejscowość. Na miejscu znajdziemy dobrą szkołę, supermarket, restauracje, liczne mniejsze sklepy. Jednak jeśli zechcemy wybrać się do Krakowa, to główną drogą dojedziemy w okolice IKEI w zaledwie 10 minut. Ułatwiają nam to kursujące co kilka minut busy łączące Wielką Wieś z samym centrum.

BUDYNEK:
Dom powstał w 2017 roku i jest w stanie deweloperskim. Właściciel jednak dopiero teraz zdecydował się na sprzedaż ze względu na chęć sprawdzenia czy nie wystąpiły żadne wady ukryte w czasie budowy. Wykończenie stoi na naprawdę wysokim poziomie, okna ze stolarką drewnianą FAKRO, nowy piec dwufunkcyjny, przygotowana instalacja pod kominek w salonie (jesteśmy poza Krakowem więc bez obaw możemy cieszyć się wieczorami przy żywym ogniu). Dom wyposażony jest w garaż, jednak ze względu na doskonałe docieplenie podłoża, oraz kompletne instalacje może z powodzeniem być przekształcony na kolejne dwa pokoje.

SZCZEGÓŁY:
Powierzchnia: 84m2
Pomieszczenia: obszerny salon z otwartą kuchnią i jadalnią, pokój, łazienka, garaż (możliwa adaptacja na dwa pokoje)
Cena: 365 000 PLN
Działka: widok na sad i okoliczne pola

UWAGI:
- zostały ostatnie dwa mieszkania!
- malownicza okolica
- świetny dojazd do Krakowa
- bardzo dobre wykończenie, które możemy ocenić (nie kupujemy dziury w ziemi)

Gorąco polecam!
Bardzo proszę o kontakt lub o wypełnienie formularza na stronie:
http://www.gamp-krakow.pl/zglos-poszukiwanie/
na pewno znajdziemy idealne mieszkanie, spełniające Państwa preferencje.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej:
www.gamp-krakow.pl

KONTAKT DO AGENTA/CONTACT TO THE AGENT:
Tomasz Rutkowski
tel: +48 884 979 791 I'm using Whatsapp!
e-mail: tomasz@gamp-krakow.pl

Tomasz Rutkowski

Kontakt

 
 1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych tj. Gamp Spółka Cywilna, z siedzibą w Krakowie (30-033) przy ul. H. Sienkiewicza 9/11 numer NIP 6772388183  w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie.
 2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
 3. Oświadczam, że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawienia i usunięcia.

Klauzula informacyjna: Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Gamp Spółka Cywilna, z siedzibą w Krakowie (30-033) przy ul. H. Sienkiewicza 9/11 numer NIP 6772388183
 1. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie.
 2. Podstawy przetwarzania danych osobowych: a) art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. b) zgoda na przetwarzanie danych osobowych
 3. Posiada Pani/Pan prawo do:
 • żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
 • wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,
 • przenoszenia danych,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
 • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 1. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
 2. Okres, w którym dane osobowe będą przechowywane nie jest oznaczony; Pana/Pani dane osobowe mogą być przetwarzane tak długo jak to będzie niezbędne do realizacji celów wskazanych powyżej lub do momentu cofnięcia zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych
 3. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do realizacji celów wskazanych powyżej.
Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności