Szczegóły oferty

Kraków, Żabiniec, ul. Żabiniec

Kraków, Żabiniec, ul. Żabiniec

Mieszkanie - sprzedaż 549 000 PLN 10 362,40PLN/m 2
52.98 m2  Pokoje: 3 2016 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z dwoma balkonami o powierzchni 53 m2 w inwestycji "Casa Feliz" przy ul. Żabiniec w Krakowie.

BUDYNEK I LOKALIZACJA:
Atrakcyjna lokalizacja osiedla łączy w sobie bliskość ścisłego centrum miasta, dobrą komunikację z pozostałym dzielnicami, bogate zaplecze usługowe oraz spokój i ciszę. To sprawia, że jest to doskonałe miejsce do życia. W pobliżu znajduje się szeroka infrastruktura handlowo-usługowa, Plac Imbramowski, Dworzec Towarowy, Quattro Business Park.
Casa Feliz to przemyślana koncepcja osiedla, zaprojektowanego w nowoczesny i funkcjonalny sposób tak, aby cały kompleks stanowił spójną architektonicznie całość. Budynki charakteryzuje prosta, a zarazem nowoczesna bryła. Drewniane obudowy balkonów, częściowo ażurowe, nadają budynkom indywidualnego charakteru, a kontrastując z jasnym tynkiem ścian, budzą skojarzenia z nowoczesną architekturą skandynawską.
Na ogrodzonym terenie osiedla nie zabrakło miejsca na zieleń, elementy małej architektury, czy plac zabaw dla dzieci z bezpiecznym i certyfikowanym sprzętem.

MIESZKANIE:
Lokal usytuowany jest na ostatnim, piątym piętrze w budynku z 2016 roku. Posiada powierzchnię równą 52,98 m2 i składa się z:
- salonu z narożną sofą, stolikiem kawowym, stolikiem rtv, telewizorem, stołem z krzesłami, zabudowanymi szafkami na wymiar,
- aneksu kuchennego wyposażonego w najwyższej klasy sprzęt AGD- lodówka, zmywarka, elektryczna płyta grzewcza, piekarnik, okap, meble w zabudowie kuchennej,
- sypialni z dwuosobowym łóżkiem, komodą, szafą w zabudowie,
- pokoju z rozkładaną sofą, szafą, biurkiem z krzesłem oraz wieszakiem na rowery,
- łazienki z oknem z wanną z prysznicem, szafkami, pralką, toaletą, umywalką i lustrem wiszącym,
- przestronnego przedpokoju.
Dodatkową powierzchnię stanowią dwa balkony o powierzchni ok. 4,5 m2 z wyjściami z salonu i sypialni. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej, na podłogach płytki oraz panele.
Miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 35 000 PLN.

FINANSE:
- 549 000 PLN,
- 508 PLN czynsz administracyjny (ogrzewanie, woda, śmieci, fundusz remontowy i utrzymanie części wspólnych),
- prowizja dla biura nieruchomości.

UWAGI:
- kameralne otoczenie, teren ogrodzony, domofon,
- wysoki standard,
- miejsce postojowe 35 000 PLN,
- ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej
- ekspozycja północ (salon) południe (sypialnia).

Serdecznie polecam!
Bardzo proszę o kontakt lub o wypełnienie formularza na stronie:
http://www.gamp-krakow.pl/zglos-poszukiwanie/
na pewno znajdziemy idealne mieszkanie, spełniające Państwa preferencje.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej:
www.gamp-krakow.pl

KONTAKT DO AGENTA:
Karol Piwoński
+48 533 87 87 80
karol@gamp-krakow.pl

Karol Piwoński

Kontakt

 
 1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych tj. Gamp Spółka Cywilna, z siedzibą w Krakowie (30-033) przy ul. H. Sienkiewicza 9/11 numer NIP 6772388183  w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie.
 2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
 3. Oświadczam, że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawienia i usunięcia.

Klauzula informacyjna: Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Gamp Spółka Cywilna, z siedzibą w Krakowie (30-033) przy ul. H. Sienkiewicza 9/11 numer NIP 6772388183
 1. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie.
 2. Podstawy przetwarzania danych osobowych: a) art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. b) zgoda na przetwarzanie danych osobowych
 3. Posiada Pani/Pan prawo do:
 • żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
 • wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,
 • przenoszenia danych,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
 • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 1. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
 2. Okres, w którym dane osobowe będą przechowywane nie jest oznaczony; Pana/Pani dane osobowe mogą być przetwarzane tak długo jak to będzie niezbędne do realizacji celów wskazanych powyżej lub do momentu cofnięcia zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych
 3. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do realizacji celów wskazanych powyżej.
Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności