Szczegóły oferty

Kraków, Kazimierz, ul. Kupa

Kraków, Kazimierz, ul. Kupa

Mieszkanie - wynajem 3 100 PLN 52,54PLN/m 2
59 m2  Pokoje: 2 2008 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Do wynajęcia od zaraz przepiękny, dwupokojowy apartament o powierzchni 59m2 zlokalizowany przy ulicy Kupa na krakowskim Kazimierzu.

WE SPEAK ENGLISH!

LOKALIZACJA:
Jest to niewątpliwy atut przedstawionej nieruchomości. W pobliżu znajdziemy wiele ośrodków kulturalnych, restauracji, zacisznych kawiarni, klimatycznych uliczek i przepięknych zabytków. Idealne położenie dla osób pragnących poczuć krakowski rytm życia i niepowtarzalny klimat Kazimierza. Mimo tak centralnego położenia, mieszkanie jest bardzo ciche za sprawą okien wychodzących na dziedziniec.

APARTAMENT:
Mieszkanie wykończone w bardzo wysokim standardzie znajduje się na 3 piętrze kamienicy, która przeszła generalny remont w 2008r. Budynek jest wyposażony w windę. Na powierzchnię 59m2 składa się:
- salon wyposażony w zestaw wypoczynkowy, stolik kawowy, TV;
- aneks kuchenny wyposażony w wysokiej jakości sprzęt AGD (zmywarka, piekarnik, płyta grzewcza, mikrofala);
- część jadalniana ze stołem dla 4 osób;
- sypialnia z łóżkiem typu queensize;
- łazienka wyposażona w dużą wannę, prysznic, WC;
- garderoba;
- pomieszczenie gospodarcze / pralnia.

Apartament klimatyzowany!

FINANSE:
- 3100 PLN czynsz najmu + 265 PLN czynsz administracyjny + 200 PLN media (wartości przybliżone, mogą się różnić w zależności od faktycznego zużycia oraz sezonu grzewczego)
- kaucja zwrotna
- jednorazowa prowizja

UWAGI:
- doskonała lokalizacja,
- klimatyzacja,
- winda,
- ogrzewanie i ciepła woda - kocioł dwuobiegowy.

Serdecznie polecam!
Bardzo proszę o kontakt lub wypełnienie formularza na stronie:
http://www.gamp-krakow.pl/zglos-poszukiwanie/
na pewno znajdziemy idealne mieszkanie, spełniające Państwa preferencje.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej:
www.gamp-krakow.pl

KONTAKT DO AGENTA/CONTACT TO THE AGENT:
Mateusz Siwek
tel: +48 531 999 549 I'm using Whatsapp!
e-mail: mateusz@gamp-krakow.pl

Mateusz Siwek

Kontakt

 
 1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych tj. Gamp Spółka Cywilna, z siedzibą w Krakowie (30-033) przy ul. H. Sienkiewicza 9/11 numer NIP 6772388183  w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie.
 2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
 3. Oświadczam, że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawienia i usunięcia.

Klauzula informacyjna: Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Gamp Spółka Cywilna, z siedzibą w Krakowie (30-033) przy ul. H. Sienkiewicza 9/11 numer NIP 6772388183
 1. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie.
 2. Podstawy przetwarzania danych osobowych: a) art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. b) zgoda na przetwarzanie danych osobowych
 3. Posiada Pani/Pan prawo do:
 • żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
 • wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,
 • przenoszenia danych,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
 • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 1. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
 2. Okres, w którym dane osobowe będą przechowywane nie jest oznaczony; Pana/Pani dane osobowe mogą być przetwarzane tak długo jak to będzie niezbędne do realizacji celów wskazanych powyżej lub do momentu cofnięcia zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych
 3. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do realizacji celów wskazanych powyżej.
Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności