Szczegóły oferty

Kraków, Ludwinów, ul. Ludwinowska

Kraków, Ludwinów, ul. Ludwinowska

Mieszkanie - wynajem 6 000 PLN 56,07PLN/m2
107 m2  Pokoje: 3 2008 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Do wynajęcia od zaraz luksusowy apartament o powierzchni 107 m2 przy ul. Ludwinowskiej w prestiżowej inwestycji Apartamenty Ludwinów.

ENGLISH VERSION BELOW

BUDYNEK I LOKALIZACJA:
Apartamenty Ludwinów zlokalizowane są w wyjątkowej części miasta, równolegle do ulic Ludwinowskiej i Zatorskiej, i dzięki temu gwarantują coś, co wydawać by się mogło niemożliwe do połączenia – apartamentowiec znajduje się bowiem w centrum miasta, ale jednocześnie nieco na uboczu. Mieszkańcy "Ludwinowa" mogą podziwiać wyjątkową urodę panoramy Starego Miasta, Zamku Królewskiego oraz zabytkowych dzielnic – Kazimierza i Podgórza. Stąd wszędzie jest blisko! Wyjazd ulicą Ludwinowską zapewnia możliwość szybkiego i bezkolizyjnego włączenia się do ruchu drogowego. Mieszkańcy mogą także bulwarami wiślanymi dotrzeć pieszo na Stare Miasto czy Wzgórze Wawelskie, a kładka dla pieszych rozpostarta nad Wisłą zapewni przejście nieomal z samego apartamentowca bezpośrednio na magiczny Kazimierz. Mały, kamienny mostek Retmański prowadzi z kolei do serca południowej dzielnicy Krakowa – starego Podgórza.
Budynek zaprojektowano w taki sposób, aby jego mieszkańcy mogli się w nim czuć absolutnie bezpiecznie. Apartamentowiec spełnia wymagania stawiane budynkom inteligentnym, czemu służy między innymi zintegrowany system sygnalizacji włamania, kontroli dostępu i telewizji dozorowej. Teren wokół budynku jest ogrodzony i - podobnie jak podziemny parking – monitorowany przez całą dobę.
Najbliższe otoczenie apartamentowca w naturalny sposób dopełnia otaczający go ze wszystkich stron starodrzew, uzupełniony nowymi nasadzeniami oraz wewnętrzny, zielony dziedziniec z licznymi klombami, rabatami, ławeczkami oraz placem zabaw dla dzieci. Ponadto do wyłącznej dyspozycji mieszkańców pozostaje kryty basen, sauny i pomieszczenia fitness. Tak zaplanowana przestrzeń łączy pełną harmonię nowoczesnego budynku z duchem królewskiego miasta. Jest idealną propozycją dla osób kochających rytm miasta, jak również pragnących bezpiecznego i odizolowanego schronienia w zaciszu własnego mieszkania.


APARTAMENT:
Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze. Jego powierzchnia mieszkania to 107 m2. W skład apartamentu wchodzą:
- salon o powierzchni 31 m2 (telewizor, rozkładany narożnik, stolik RTV, telewizor, stolik kawowy, komoda),
- sypialnia 1 o powierzchni 17 m2 (szafa, łóżko dwuosobowe, biurko z krzesłem, szafki nocne),
- sypialnia 2 o powierzchni 20 m2 (szafa, komoda, łóżko dwuosobowe, szafki nocne),
- otwarta kuchnia z jadalnią o powierzchni 12 m2 (meble w zabudowie, lodówka, zmywarka, elektryczna płyta grzewcza, piekarnik, okap, mikrofala, stół + krzesła),
- łazienka (umywalka, grzejnik drabinkowy, kabina prysznicowa, toaleta),
- osobne WC,
- hol z ogromnym lustrem,
- garderoba o powierzchni 6 m2 z pralką,
- balkon ciągnący się przez całą szerokość mieszkania.
Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska w cenie 300 PLN/miesiąc.
Całe mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta i jest urządzone z użyciem wysokiej klasy materiałów. W mieszkaniu znajdują się kamienne parapety, W sypialniach oraz salonie położone zostały panele Quick Step, w łazience płytki gresowe, natomiast w pozostałych pomieszczeniach znajduje się gres. Okna w kuchni i salonie mają ekspozycję wschodnią, w sypialniach zaś zachodnią.

FINANSE:
- 6000 PLN + 1150 PLN czynsz administracyjny (w tym: ochrona, fitness, basen, śmieci, fundusz remontowy, utrzymanie części wspólnych) + prąd wg zużycia,
- prowizja dla biura nieruchomości,
- kaucja zwrotna.

UWAGI:
- wysoki standard,
- parking podziemny,
- komórka lokatorska,
- ogromny balkon
- basen oraz siłownia dla dyspozycji mieszkańców.


Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej:
www.gamp-krakow.pl

KONTAKT DO AGENTA:
Karol Piwoński
+48 533 878 780
karol@gamp-krakow.pl

Karol Piwoński

Kontakt


Klauzula informacyjna: Administratorem Państwa  danych osobowych jest Grupa Gamp sp. z o.o. (dawniej Gamp s.c.) z siedzibą w Krakowie przy ul. Henryka Sienkiewicza 9/11. Przetwarzamy Państwa dane osobowe w celu realizowania bieżącej korespondencji, ewentualnej odpowiedzi na treść przekazanego nam zapytania, w celu umożliwienia przedstawienia Państwu oferty dotyczącej nieruchomości, którą mogą być Państwo zainteresowani oraz w celu umożliwienia wywiązania się przez nas, deweloperów, właścicieli nieruchomości i firm współpracujących z wzajemnych zobowiązań. Podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest Art. 6 ust. 1 lit. b oraz f RODO, czyli kontakt przed zawarciem umowy oraz nasz prawnie uzasadniony interes oparty na możliwości komunikowania się z Państwem. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności