Szczegóły oferty

Kraków, Kraków-Krowodrza

Kraków, Kraków-Krowodrza

Obiekt - wynajem 300 PLN 20PLN/m2
15 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Do wynajęcia, od zaraz miejsce postojowe w garażu podziemnym położone w budynku nieopodal skrzyżowania ul. Lea i Zarzecze w Krakowie.

Obiekt położony w centrum miasta przy ul. Zarzecze 9A gwarantuje bliskość Miasteczka Studenckiego oraz biurowców Newton, Galileo i Edison!

Finanse: 300 PLN (w tym opłaty administracyjne).

Szczegóły:
- miejsce postojowe w garażu podziemnym (jeden sąsiad);
- brama wjazdowa o wysokości 185/190 cm;
- poziom -1.

KONTAKT:
Hubert Strugała
Tel: 530 900 452
E-mail: hubert(at)gamp-krakow.pl

Hubert Strugała

Kontakt


Klauzula informacyjna: Administratorem Państwa  danych osobowych jest Grupa Gamp sp. z o.o. (dawniej Gamp s.c.) z siedzibą w Krakowie przy ul. Henryka Sienkiewicza 9/11. Przetwarzamy Państwa dane osobowe w celu realizowania bieżącej korespondencji, ewentualnej odpowiedzi na treść przekazanego nam zapytania, w celu umożliwienia przedstawienia Państwu oferty dotyczącej nieruchomości, którą mogą być Państwo zainteresowani oraz w celu umożliwienia wywiązania się przez nas, deweloperów, właścicieli nieruchomości i firm współpracujących z wzajemnych zobowiązań. Podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest Art. 6 ust. 1 lit. b oraz f RODO, czyli kontakt przed zawarciem umowy oraz nasz prawnie uzasadniony interes oparty na możliwości komunikowania się z Państwem. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności