Szczegóły oferty

Kraków, Bronowice, ul. Eljasza Walerego Radzikowskiego

Kraków, Bronowice, ul. Eljasza Walerego Radzikowskiego

Mieszkanie - wynajem 2 700 PLN 34,62PLN/m 2
78 m2  Pokoje: 3 2001 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Do wynajęcia od 1 stycznia 3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 78 m2 zlokalizowane przy ul. Radzikowskiego w Krakowie!

ENGLISH VERSION BELOW

BUDYNEK I LOKALIZACJA:
Budynek znajduje się w sercu dzielnicy Bronowice. Znakomita lokalizacja zapewnia nie tylko bliskość centrów handlowych zlokalizowanych kilkaset metrów od budynku ale także znakomity dojazd do ścisłego centrum miasta. W kilkanaście minut dotrzemy także do Zabierzowa, Modlniczki. W okolicy znajdują się liczne sklepy, apteki, przedszkola oraz punkty usługowe (m.in.:Galeria Bronowice, Ikea, Makro). Budynek usytuowany jest wewnątrz zamkniętego osiedla z ochroną i monitoringiem.

KOMUNIKACJA:
Przystanek: Rondo Ofiar Katynia
Linie: 118, 120, 172, 173, 210, 230, 238, 248, 258, 268, 278, 501, 572, 611

MIESZKANIE:
W pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 78m2 usytuowane jest na 3-piętrze 3-kondygnacyjnego budynku. Na powierzchnię apartamentu składają się:
POZIOM 0
- aneks kuchenny wyposażony w: meble kuchenne w zabudowie, lodówkę, zlewozmywak, elektryczną płytę grzewczą, piekarnik, stół z krzesłami, zamrażarkę,
- salon z komodą, sofą, stołem, krzesłami, przestronnymi szafami
- oddzielna toaleta
POZIOM 1
- sypialnia z pojedynczym łóżkiem, lampą,
- sypialnia II
- łazienka (wanna, pralka, umywalka, toaleta)
oraz balkon. Możliwość zaparkowania samochodu pod budynkiem na miejscach postojowych wyłącznie do użytku mieszkańców. Ogrzewanie i ciepła woda z własnej kotłowni gazowej. Mieszkanie świeżo po remoncie, może zostać dodatkowo umeblowane.

FINANSE:
- 2700 zł dla właściciela +czynsz administracyjny 380 zł przy dwóch osobach (woda ciepła i zimna, ogrzewanie,fundusz remontowy, utrzymanie części wspólnych) + prąd wg zużycia
- jednorazowa kaucja zwrotna w wysokości 2700
- prowizja dla biura

UWAGI:
- WOLNE OD 1 STYCZNIA,
- własna kotłownia gazowa,
- bardzo dogodna lokalizacja,
- w pełni bezpieczne i ciche osiedle,
- miejsce postojowe
- świeżo po remoncie


For rent from January 1, a 3-room, two-level flat with a balcony of 78 m2 located at ul. Radzikowski in Krakow!

POLISH VERSION BELOW

BUILDING AND LOCATION:
The building is located in the heart of the Bronowice district. The excellent location ensures not only the proximity of shopping centers located a few hundred meters from the building but also excellent access to the city center. In a dozen or so minutes we will also get to Zabierzów, Modlniczka. In the area there are numerous shops, pharmacies, kindergartens and service outlets (including: Galeria Bronowice, Ikea, and Makro). The building is located inside a closed housing estate with protection and monitoring.

COMMUNICATION:
Stop: Rondo Ofiar Katynia
Lines: 118, 120, 172, 173, 210, 230, 238, 248, 258, 268, 278, 501, 572, 611

FLAT:
A fully furnished flat with an area of ​​78m2 is located on the 3-floor of a 3-storey building. The apartment's surface consists of:
LEVEL 0
- kitchenette equipped with: built-in kitchen furniture, fridge, sink, electric hob, oven, table with chairs, freezer,
- a living room with a dresser, sofa, table, chairs, spacious wardrobes
- separate toilet
LEVEL 1
- a bedroom with a single bed, a lamp,
- bedroom II
- bathroom (bathtub, washing machine, washbasin, toilet)
and a balcony. Possibility to park the car under the building on parking spaces only for residents' use. Heating and hot water from your own gas boiler room. The apartment is freshly renovated, it can be additionally furnished.

FINANCES:
- 2700 PLN for the owner + 380 PLN administrative fee for two people (hot and cold water, heating, repair fund, maintenance of common areas) + electricity according to consumption
- one-time refundable deposit of 2700
- commission for the office

COMMENTS:
- FREE FROM JAN 1,
- own gas boiler room,
- very convenient location,
- a fully safe and quiet housing estate,
- parking space
- freshly renovated

Serdecznie polecam!
Bardzo proszę o kontakt lub o wypełnienie formularza na stronie:
http://www.gamp-krakow.pl/zglos-poszukiwanie/
na pewno znajdziemy idealne mieszkanie, spełniające Państwa preferencje.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej:
www.gamp-krakow.pl

KONTAKT
Mateusz Siwek
tel: +48 531 999 549
mail: mateusz@gamp-krakow.pl

Mateusz Siwek

Kontakt

 
 1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych tj. Gamp Spółka Cywilna, z siedzibą w Krakowie (30-033) przy ul. H. Sienkiewicza 9/11 numer NIP 6772388183  w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie.
 2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
 3. Oświadczam, że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawienia i usunięcia.

Klauzula informacyjna: Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Gamp Spółka Cywilna, z siedzibą w Krakowie (30-033) przy ul. H. Sienkiewicza 9/11 numer NIP 6772388183
 1. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie.
 2. Podstawy przetwarzania danych osobowych: a) art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. b) zgoda na przetwarzanie danych osobowych
 3. Posiada Pani/Pan prawo do:
 • żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
 • wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,
 • przenoszenia danych,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
 • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 1. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
 2. Okres, w którym dane osobowe będą przechowywane nie jest oznaczony; Pana/Pani dane osobowe mogą być przetwarzane tak długo jak to będzie niezbędne do realizacji celów wskazanych powyżej lub do momentu cofnięcia zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych
 3. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do realizacji celów wskazanych powyżej.
Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności