Zakup i najem nieruchomości

Zaufaj profesjonalistom

Proces poszukiwania nieruchomości może być żmudny i długotrwały. Ciężko przebić się przez setki ofert udostępnianych na portalach ogłoszeniowych i znaleźć wymarzone mieszkanie, nie zawsze łatwe też jest zweryfikowanie stanu prawnego nieruchomości. Wpłacić zaliczkę czy zadatek? Czy wpłacić opłatę rezerwacyjną? Umowa przedwstępna pisemna czy w formie aktu notarialnego? Z pomocą naszych agentów poszukiwanie na pewno będzie przyjemniejsze i bezpieczniejsze!

Najważniejsza inwestycja w życiu

Dla wielu zakup nieruchomości to najważniejsza decyzja w życiu. Często wiąże się z zaciągnięciem długotrwałego zobowiązania finansowego. Decyzja zatem powinna być przemyślana, sprawdzony powinien być szereg formalności.  Nie łatwo zrobić to gdy pracujemy i poświęcamy czas przyjaciołom i rodzinie. Zaufaj naszym agentom – my zajmiemy się resztą.  

Zakup nieruchomości

Niezależnie czy szukasz nieruchomości na rynku wtórnym czy pierwotnym możemy Ci pomóc. Świetnie znamy rynek nieruchomości w Krakowie oraz jego okolicach. Wiemy na co zwrócić uwagę, gdy planujesz zakup. Już na początku podpowiemy Ci, jakie czekają Cię opłaty. Wystarczy, że opiszesz cechy wymarzonego lokalu, działki czy domu, a my pomożemy z całą resztą.

Kredyt

Częścią naszego teamu jest niezależny doradca kredytowy. Doradca nie tylko zbada Twoją zdolność kredytową, wyselekcjonuje najlepsze oferty banków i sprawdzi jaki jest najlepszy produkt na rynku w danym momencie dla danych parametrów – wkładu własnego, wartości nieruchomości, jej rodzaju czy lokalizacji. Zgromadzi dla Ciebie wszystkie dokumenty, wytłumaczy zawiłości związane ze stopami procentowymi. Podpowie czy jest możliwe wynegocjowanie lepszych warunków w danym banku. I zrobi to dla Ciebie bez dodatkowych kosztów i prowizji!  

Najem nieruchomości

Nasi agenci rocznie pośredniczą przy wynajmie kilkuset nieruchomości. Niezależnie czy szukasz mieszkania, domu, lokalu czy działki chętnie pomożemy w Twoim poszukiwaniu. Nie tylko pokażemy nieruchomości, które spełniają Twoje kryteria. Wytłumaczymy też wszystkie formalności, wytłumaczymy jakie masz prawa i obowiązki i zapewnimy bezpieczny wynajem zweryfikowanej nieruchomości. 

Nasi agenci są do twojej dyspozycji

Skorzystaj z pomocy specjalistów! Agenci Grupy Gamp przeprowadzą Cię przez cały proces kupna lub najmu nieruchomości krok po kroku.

Grupa Gamp

Masz pytania? Chcesz kupić lub wynająć nieruchomość?