Szczegóły oferty

Kraków, Kraków-Podgórze, ul. Bolesława Limanowskiego

Kraków, Kraków-Podgórze, ul. Bolesława Limanowskiego

Mieszkanie - wynajem 2 300 PLN 39,66PLN/m 2
58 m2  Pokoje: 3 1930 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Do wynajęcie od zaraz czarujące mieszkanie na Krakowskim Zabłociu w bliskim sąsiedztwie Wisły. ENGLISH VERSION BELOW.

BUDYNEK I LOKALIZACJA:
----------------------------------
Mieszkanie znajduję się na ostatnim piętrze 2 piętrowej kamienicy wybudowanej w latach 30 ubiegłego wieku. Kamienica jest w bardzo dobrym stanie a lokalizacje wręcz zaprasza nas do zamieszkania w tym miejscu. Mnogość i bliskość przystanków tramwajowych oraz autobusowych sprawia, że w każdej dzielnicy Krakowa znajdziemy się bez problemu, szybko i sprawnie.

MIESZKANIE:
----------------------------------
Mieszkanie jest unikalne i jedyne w swoim rodzaju. W pełni zaprojektowane przez właścicielkę gwarantuje, że bardzo ciężko będzie znaleźć drugie tak klimatyczne miejsce. Wchodząc do tego lokum można przenieść się w inny wymiar - przemyślane i kreatywne oświetlenie zapewnia bardzo dużą dawkę światła, ilość roślin nadaje tropikalny klimat, a kolorystka została perfekcyjnie dobrana do atmosfery, którą to mieszkanie ma tworzyć. Przechodząc przez próg wejściowy znajdujemy się w przedpokoju gdzie możemy zostawić obuwie oraz wierzchnie okrycie. Stąd wystarczy jeden krok żeby znaleźć się w przestronnym salonie połączonym z aneksem kuchennym. Znajduję się tu sofa, fotel gdzie możemy się zanurzyć w dobrej lekturze, całość zaś ukoronowana została szafkami z tematycznymi ozdobami. W skład aneksu wchodzą meble w zabudowie, cztery taborety, płyta elektryczna, zmywarka, lodówka, piekarnik oraz pralka. Sypialnia w wyjątkowym stylu zaopatrzona jest w duże, podwójne łóżko, obszerną szafę, oraz dwie półki. Drugi pokój w rozkładaną kanapę i półki na ścianie. Łazienka jest zgrabna, ale przemyślana w każdym detalu - wanna doposażona w prysznic, umywalka oraz toaleta bardzo dobrze spełniają swoją rolę.

Poniżej znajduję się krótkie podsumowanie wyżej wypisanego wyposażenia:

Mieszkanie o powierzchni 58m^2 znajduję się na drugim piętrze kamienicy:

W skład mieszkania wchodzi:
- salon: sofa, fotel, lustro
- aneks kuchenny: meble w zabudowie, cztery taborety, płyta elektryczna, zmywarka, lodówka, piekarnik oraz pralka
- sypialnia: łóżko, dwie półki, szafa
- pokój: rozkładana kanapa, półki naścienne
- łazienka: toaleta, umywalka, wanna z doposażonym prysznicem

FINANSE:
-----------------------------------
- 2300 PLN czynszu najmu + 250 PLN czynsz administracyjny + około 200 PLN (prąd, internet, gaz)
- Jednorazowa prowizja dla biura

UWAGI:
------------------------------------
- wolne od zaraz

For rent a charming apartment in Cracow Zabłocie in close vicinity of the Vistula.

BUILDING AND LOCATION:
----------------------------------
The apartment is located on the top floor of a 2-floor tenement house built in the 1930s. The tenement house is in very good condition and the locations invite us to live in this place. The multitude and proximity of tram and bus stops means that in every district of Krakow we can find ourselves easily, quickly and efficiently.

FLAT:
----------------------------------
The flat is unique and one of a kind. Fully designed by the owner, it guarantees that it will be very difficult to find a second such a climatic place. Entering this place you can move to a different dimension - thoughtful and creative lighting provides a very large dose of light, the amount of plants gives a tropical climate, and the color scheme has been perfectly matched to the atmosphere that the flat is supposed to create. Going through the entrance threshold, we are in the hallway where we can leave footwear and the outer covering. Hence, one step is enough to find yourself in a spacious living room connected to the kitchenette. There is a sofa, an armchair where we can immerse ourselves in good reading, and the whole is crowned with cabinets with themed decorations. The annex includes furniture in the building, four stools, electric hob, dishwasher, fridge, oven and washing machine. The bedroom in a unique style is equipped with a large, double bed, a spacious wardrobe, and two shelves. The second room has a sofa bed and shelves on the wall. The bathroom is shapely, but thought out in every detail - the bathtub equipped with a shower, sink and toilet very well fulfill its role.

Below is a brief summary of the above listed equipment:

The apartment with an area of ​​58m ^ 2 is located on the second floor of the building:

The apartment includes:
- living room: sofa, armchair, mirror
- kitchenette: furniture in the building, four stools, electric hob, dishwasher, fridge, oven and washing machine
- bedroom: bed, two shelves, wardrobe
- room: a sofa bed, wall shelves
- bathroom: toilet, washbasin, bathtub with additional shower

FINANCES:
-----------------------------------
- 2,300 PLN rent + PLN 250 administrative rent + PLN 200 (electricity, internet, gas)
- One-time commission for the office

COMMENTS:
------------------------------------
- free immediately


Serdecznie polecam!
Bardzo proszę o kontakt lub o wypełnienie formularza na stronie:
http://www.gamp-krakow.pl/zglos-poszukiwanie/
na pewno znajdziemy idealne mieszkanie, spełniające Państwa preferencje.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej:
www.gamp-krakow.pl

KONTAKT DO AGENTA:
Szymon Kolber
Tel.: +48 574 462 222
Email: kolber@gamp-krakow.pl

Szymon Kolber

Kontakt

 
 1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych tj. Gamp Spółka Cywilna, z siedzibą w Krakowie (30-033) przy ul. H. Sienkiewicza 9/11 numer NIP 6772388183  w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie.
 2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
 3. Oświadczam, że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawienia i usunięcia.

Klauzula informacyjna: Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Gamp Spółka Cywilna, z siedzibą w Krakowie (30-033) przy ul. H. Sienkiewicza 9/11 numer NIP 6772388183
 1. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie.
 2. Podstawy przetwarzania danych osobowych: a) art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. b) zgoda na przetwarzanie danych osobowych
 3. Posiada Pani/Pan prawo do:
 • żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
 • wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,
 • przenoszenia danych,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
 • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 1. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
 2. Okres, w którym dane osobowe będą przechowywane nie jest oznaczony; Pana/Pani dane osobowe mogą być przetwarzane tak długo jak to będzie niezbędne do realizacji celów wskazanych powyżej lub do momentu cofnięcia zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych
 3. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do realizacji celów wskazanych powyżej.
Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności