Świnna Poręba

Wyślij znajomemu

 
Cena
5 500 000 PLN
Powierzchnia
486,40 m2
Liczba pokoi
4


Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczym otoczeniu Jeziora Mucharskiego. Na ponad 20ar działce znajduje się dom wykończony w najwyższym standardzie, garaż wolnostojący dwustanowiskowy oraz duży budynek rekreacyjny z sauną i balią na tarasie.

Tylko u nas! Zapraszam inne biura nieruchomości do współpracy.

LOKALIZACJA:
Świnna Poręba to kameralna i zaciszna miejscowość położona na wzgórzu, tuż nad Jeziorem Mucharskim. Okolica gwarantuje spokój, liczne tereny spacerowe i wypoczynkowe, a w czasie letnim możliwość uprawiania sportów wodnych czy plażowania. W bliskiej okolicy domu znajduje się również cała niezbędna infrastruktura - Zespół Szkolno-Przedszkolny, supermarket, dwa mniejsze sklepy, restauracja, pizzeria.

Odległości do większych miast:
Wadowice -> 11 min - 7,5 km
Kraków -> 55 min - 44 km

DZIAŁKA:
Powierzchnia: 20,75 ar
Kształt: prostokąt, lekko pochyła w kierunku południowo-zachodnim
Wymiary: 28x106x22x100 m

Zagospodarowanie:
Duży podjazd z kostki z przejazdem wzdłuż działki do budynku rekreacyjnego. Taras przy domu połączony z zadbanym ogrodem. Taras przy budynku rekreacyjnym z balią, sauną i widokiem na wzgórza. Ogrodzenie betonowe z panelami aluminiowymi. Brama automatyczna.

BUDYNKI:
1 - Garaż wolnostojący, dwustanowiskowy położony naprzeciw wejścia do domu.

2 - Budynek rekreacyjny:
Powierzchnia użytkowa - 281,61 mkw.
Rozkład pomieszczeń:
Parter: Duża przestrzeń garażowa (6 samochodów), pomieszczenie rekreacyjne z wyjściem na taras z sauną i balią, łazienka, pomieszczenia gospodarcze.
Poddasze: open space, łazienka, zaplecze kuchenne.
Budynek stanowi idealne miejsce na przechowywanie ulubionych pojazdów (samochody, motocykle, łódź, przyczepa kempingowa), a pozostałe pomieszczenia na spotkania z przyjaciółmi, imprezy domowe czy po prostu relaks po pracy.

3 - Willa mieszkalna:
Powierzchnia użytkowa - 204,76 mkw.
Rozkład pomieszczeń:
Parter:
- kuchnia z wyspą (32,49 mkw.) - wysokiej klasy sprzęt AGD, duże okna
- spiżarnia z dostępem z kuchni (6,75 mkw.)
- pokój dzienny z jadalnią (55,3 mkw.) - włoskie meble, duży stół, kominek, wyjście na taras
- WC (2,85 mkw.)
- hall + sień (18,06 mkw.)
- garderoba (3,12 mkw.) - wejście z hallu
- pomieszczenie gospodarcze + dodatkowa garderoba (8,92 mkw.)
I piętro:
- sypialnia główna z garderobą (20,39 mkw.) + łazienka z wanną (11,07 mkw.)
- 2 sypialnie (każda po 14,64 mkw.)
- łazienka z prysznicem i wanną (8,34 mkw.)
- hall (8,23 mkw.)

Dom doinwestowany, bezkompromisowy, budowany bez żadnych oszczędności. Najwyższej klasy sprzęt AGD, meble i użyte do wykończenia materiały (szkło, kamień, drewno). Okna trzyszybowe aluminiowe firmy Roto realizowane na zamówienie. Z udogodnień centralny odkurzacz, uzdatniacz wody, klimatyzacja, rolety, drzwi ukryte. To wszystko stanowi o luksusie i prestiżu inwestycji. Oferta skierowana do najbardziej wymagających klientów.

FINANSE:
- 5 500 000 PLN - cena nieruchomości wraz z pełnym wyposażeniem

Link do filmu:
https://www.youtube.com/watch?v=NooWeaozjwc
Portale ograniczają ilość zdjęć. Istnieje możliwość przesłania pełnego albumu prezentującego nieruchomość.

  • Dostępne w okolicy: Jezioro, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Mateusz Siwek

Mateusz Siwek

Menadżer zespołu

Formularz Kontaktowy


Klauzula informacyjna: Administratorem Państwa  danych osobowych jest Grupa Gamp sp. z o.o. (dawniej Gamp s.c.) z siedzibą w Krakowie przy ul. Henryka Sienkiewicza 9/11. Przetwarzamy Państwa dane osobowe w celu realizowania bieżącej korespondencji, ewentualnej odpowiedzi na treść przekazanego nam zapytania, w celu umożliwienia przedstawienia Państwu oferty dotyczącej nieruchomości, którą mogą być Państwo zainteresowani oraz w celu umożliwienia wywiązania się przez nas, deweloperów, właścicieli nieruchomości i firm współpracujących z wzajemnych zobowiązań. Podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest Art. 6 ust. 1 lit. b oraz f RODO, czyli kontakt przed zawarciem umowy oraz nasz prawnie uzasadniony interes oparty na możliwości komunikowania się z Państwem. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności