Szczegóły oferty

Maszków

Maszków

Działka - sprzedaż 590 000 PLN 103,15PLN/m2
 / 57.2 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Na sprzedaż działka budowlano-rolna w gminie Iwanowice Dworskie

LOKALIZACJA:
Prezentowana nieruchomość gruntowa znajduje się na północ od Krakowa, w odległości 15km od Krakowa. Komunikację z Krakowem znacznie poprawi odcinek trasy S7. Najbliższy wjazd na drogę znajdować się będzie w odległości około 4km - węzeł Widoma, inwestycja znacząco skróci dojazd do Krakowa oraz jego południowych dzielnic.

DZIAŁKA:
Powierzchnia prezentowanej działki to 57,2 ara. Istnieje możliwość podziału na dwie oddzielne działki budowlano-rolne. Obie z oddzielnym wjazdem z cichej ulicy. Działka nasłoneczniona, lekko pochylona.
24 ary budowlane, 33 ary rolne.

MEDIA:
- kanalizacja w drodze
- woda w drodze
- gaz w drodze
- energia elektryczna w drodze

FINANSE:
- 590 000 PLN - cena nieruchomości
- prowizja dla biura nieruchomości.

Serdecznie polecam i zapraszam do kontaktu w celu uzyskania większej ilości informacji lub umówienia spotkania.

KONTAKT DO AGENTA:
Oskar Zapała
tel.: +48 733 868 003
e-mail: oskar@gamp-krakow.pl

Oskar Zapała

Kontakt


Klauzula informacyjna: Administratorem Państwa  danych osobowych jest Grupa Gamp sp. z o.o. (dawniej Gamp s.c.) z siedzibą w Krakowie przy ul. Henryka Sienkiewicza 9/11. Przetwarzamy Państwa dane osobowe w celu realizowania bieżącej korespondencji, ewentualnej odpowiedzi na treść przekazanego nam zapytania, w celu umożliwienia przedstawienia Państwu oferty dotyczącej nieruchomości, którą mogą być Państwo zainteresowani oraz w celu umożliwienia wywiązania się przez nas, deweloperów, właścicieli nieruchomości i firm współpracujących z wzajemnych zobowiązań. Podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest Art. 6 ust. 1 lit. b oraz f RODO, czyli kontakt przed zawarciem umowy oraz nasz prawnie uzasadniony interes oparty na możliwości komunikowania się z Państwem. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności