Stobierna

Wyślij znajomemu

 
Cena
849 000 PLN
Powierzchnia
7 900 m2

Do sprzedania działka w miejscowości Stobierna, gmina Trzebownisko o powierzchni 79 arów.

LOKALIZACJA:
Działka zlokalizowana jest w Stobiernej pomiędzy drogą krajową nr 878 a asfaltową drogą gminną na wysokości stacji benzynowej BP przy drodze ekspresowej S19. Dojazd do działki z obu stron. W miejscowości są dwie szkoły podstawowe, kościół, ośrodek zdrowia, przedszkole, niedługo żłobek, dwa markety i kilka sklepów.
Jest to bardzo atrakcyjna i rozwijająca się okolica- bliskość lotniska Jasionka i strefy ekonomicznej, rozbudowa drogi wojewódzkiej na dwupasmową drogę ekspresową.

DZIAŁKA:
Przybliżone wymiary to 31 x 255 metrów. Granice działki znane i ustalone geodezyjnie (granica prawna)- możliwość podziału.
Na zdjęciu zaznaczone media- większość w działce lub w drodze.
Odległość drogowa od centrum Rzeszowa to ok. 15 km - dojazd drogą S-19 w 15 minut.
Od południa zjazd w Jasionce, od północy zjazd z drogi nr 19 tuż obok działki.
Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego- należy wystąpić o warunki zabudowy. Na sąsiednich działkach zabudowa jednorodzinna.
Działka NIE leży na gruntach chronionych, ani osuwiskowych, ani żadnych mogących komplikować przyszłą budowę- gleba kl. IV.
Odrębna własność z Księgą Wieczystą bez obciążeń.

FINANSE:
- 849 000 PLN
- prowizja dla biura nieruchomości.

KONTAKT DO AGENTA:
Karol Piwoński
+48 533 87 87 80
karol@gamp-krakow.pl

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66 §1. Kodeksu Cywilnego.

  • Dostępne w okolicy: Kościół, Bazarek, Plac zabaw, Hala sportowa, Sklep, Przedszkole, Bar, Przychodnia lekarska, Gimnazjum, Apteka, Bank, Szkoła, Żłobek, Komenda policji, Szpital
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
Karol Piwoński

Karol Piwoński

Menadżer zespołu

Formularz Kontaktowy


Klauzula informacyjna: Administratorem Państwa  danych osobowych jest Grupa Gamp sp. z o.o. (dawniej Gamp s.c.) z siedzibą w Krakowie przy ul. Henryka Sienkiewicza 9/11. Przetwarzamy Państwa dane osobowe w celu realizowania bieżącej korespondencji, ewentualnej odpowiedzi na treść przekazanego nam zapytania, w celu umożliwienia przedstawienia Państwu oferty dotyczącej nieruchomości, którą mogą być Państwo zainteresowani oraz w celu umożliwienia wywiązania się przez nas, deweloperów, właścicieli nieruchomości i firm współpracujących z wzajemnych zobowiązań. Podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest Art. 6 ust. 1 lit. b oraz f RODO, czyli kontakt przed zawarciem umowy oraz nasz prawnie uzasadniony interes oparty na możliwości komunikowania się z Państwem. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności