Niepołomice

Wyślij znajomemu

 
Cena
3 550 000 PLN
Powierzchnia
400 m2

Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy o powierzchni 400m2 położony w Niepołomicach, zaledwie 400m od Rynku. 15 miejsc postojowych, generalny remont około 12 lat temu, klimatyzacja, przystanek autobusowy przy budynku, brak wymaganych inwestycji, możliwość przejęcia najemców - to tylko niektóre z zalet oferty!


BUDYNEK I LOKALIZACJA:
Budynek: lata 50, po generalnym remoncie i rozbudowie około 12 lat temu
Ulica: Droga Królewska 2
Przystanek: Niepołomice Bocheńska Apteka - przy samym budynku
W pobliżu: Rynek Niepołomice (410m), parking publiczny, liczne punkty handlowe i usługowe

LOKAL:
Ilość poziomów: 3
Powierzchnia: ok. 400 mkw. całość - 361 mkw. GLA
 
Na ten moment powierzchnia podzielona jest na 7 lokali, jednakże układ i rozmieszczenie wejść pozwala na dużą możliwość adaptacji przestrzeni.
Grunt MPZP przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową i usługi, także przyszłościowo również można postarać się o wydzielenie apartamentów mieszkalnych.
Grunt zagospodarowany pod około 15 miejsc postojowych + ogród na tyłach budynku.

Budynek przy wieloletnich umowach na stawkach preferencyjnych generuje stałe 5% zwrotu, nie wliczając w to dynamicznego wzrostu cen gruntów i budynków w okolicy. Przy niewielkim nakładzie podnoszącym standard niektórych z lokali możliwość znacznego podniesienia rocznej stopy zwrotu.

Inwestycja o znacznie niższym ryzyku niż w przypadku mieszkań. Brak problemu z dzikimi lokatorami, współpraca B2B, wieloletni najemcy.

STANDARD WYKOŃCZENIA:
Przy generalnym remoncie:
nowy dach, nowe okna, nowa instalacja elektryczna i wod-kan, ogrzewanie gazowe, ciepła woda w zależności od lokalu bojler lub piec gazowy, część pomieszczeń klimatyzowana, Internet, ściany cegła + 10cm styropian.

FINANSE:
- 3 550 000 PLN - cena budynku wraz z gruntem (brutto, brak podatku VAT)
- w cenie możliwość przejęcia najemców
- BRAK PROWIZJI I UKRYTYCH OPŁAT

UWAGI:
- dostępne od zaraz
- gotowa, wynajęta inwestycja - zwrot od 1 dnia
- 15 miejsc postojowych
- doskonała lokalizacja


Mateusz Siwek

Mateusz Siwek

Menadżer zespołu

Formularz Kontaktowy


Klauzula informacyjna: Administratorem Państwa  danych osobowych jest Grupa Gamp sp. z o.o. (dawniej Gamp s.c.) z siedzibą w Krakowie przy ul. Henryka Sienkiewicza 9/11. Przetwarzamy Państwa dane osobowe w celu realizowania bieżącej korespondencji, ewentualnej odpowiedzi na treść przekazanego nam zapytania, w celu umożliwienia przedstawienia Państwu oferty dotyczącej nieruchomości, którą mogą być Państwo zainteresowani oraz w celu umożliwienia wywiązania się przez nas, deweloperów, właścicieli nieruchomości i firm współpracujących z wzajemnych zobowiązań. Podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest Art. 6 ust. 1 lit. b oraz f RODO, czyli kontakt przed zawarciem umowy oraz nasz prawnie uzasadniony interes oparty na możliwości komunikowania się z Państwem. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności