Kraków-Krowodrza

Wyślij znajomemu

 
Cena
669 999 PLN
Powierzchnia
57,40 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
4

Proponujemy Państwu do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 57,3m2 z KLIMATYZACJĄ przy ul. Friedleina Józefa, nieopodal Nowego Kleparza w Krakowie. Mieszkanie w tym momencie jest 2-pokojowe. Po remoncie jest możliwość przerobienia na 3 pokojowe. Projekt i wizualizację zobaczą Państwo na zdjęciach.

ENGLISH VERSION BELOW
МИ ГОВОРИМО УКРАІНСЬКОЮ

LOKALIZACJA I KOMUNIKACJA:
Bardzo blisko znajdują się liczne parki stanowiące doskonałe miejsca spacerowe i wypoczynkowe – Park Kleparski i Młynówka Królewska. Do Rynku można dotrzeć w 15 minut piechotą..
- kamienica została nadbudowana w 2014 roku. Cała nadbudowa jest nowa (2014) tzn. ściany, ocieplenie, instalacje, okna, ogrzewanie, balkony, dach, itp.
- kamienica przeszła od 2014 roku szereg remontów tj. instalacja kotłowni MPEC, generalny remont klatki schodowej, wymiana pionów instalacyjnych, nowy dach po nadbudowie ostatniej kondygnacji.
- w kamienicy jest techniczna możliwość instalacji windy, trzeba opracować model finansowy i rozpocząć inwestycję.

MIESZKANIE:
Wyremontowany lokal położony jest na czwartym piętrze w nadbudówce z 2014 roku i liczy 60 m2 i został w pełni wyposażony. Składa
się z:
- salon z aneksem kuchennym + sypialnia+pokój dziecięcy+ biuro/garderoba+ łazienka (wanna) + holl

FINANSE:
- 669 999 PLN cena mieszkania;
- opłaty administracyjne ok 430 PLN;
- jednorazowe wynagrodzenie dla biura nieruchomości.

UWAGI:
- mieszkanie w tym momencie 3 pokojowe z możliwością przerobienia na 3-pokojowe;
- ogrzewanie i ciepła woda: piec gazowy.

Serdecznie polecam!
Sprawdź bezpłatnie swoją zdolność kredytową - skontaktuj się z agentem, aby poznać szczegóły.

KONTAKT DO AGENTA:
Taras Khomitskyy
+48 720 871 643
I am using WhatsApp Viber and Telegram!
taras@gamp-krakow.pl

  • Dostępne w okolicy: Bank, Centrum handlowe, Szkoła, Przedszkole, Fitnes, Szpital, Restauracja, Park
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus
Taras Khomitskyy

Taras Khomitskyy

Agent nieruchomości

Formularz Kontaktowy


Klauzula informacyjna: Administratorem Państwa  danych osobowych jest Grupa Gamp sp. z o.o. (dawniej Gamp s.c.) z siedzibą w Krakowie przy ul. Henryka Sienkiewicza 9/11. Przetwarzamy Państwa dane osobowe w celu realizowania bieżącej korespondencji, ewentualnej odpowiedzi na treść przekazanego nam zapytania, w celu umożliwienia przedstawienia Państwu oferty dotyczącej nieruchomości, którą mogą być Państwo zainteresowani oraz w celu umożliwienia wywiązania się przez nas, deweloperów, właścicieli nieruchomości i firm współpracujących z wzajemnych zobowiązań. Podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest Art. 6 ust. 1 lit. b oraz f RODO, czyli kontakt przed zawarciem umowy oraz nasz prawnie uzasadniony interes oparty na możliwości komunikowania się z Państwem. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności