Kraków, Kraków-Krowodrza

Wyślij znajomemu

 
Cena
4 000 PLN
Powierzchnia
77 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1

Do wynajęcia od lipca przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m2 w dwulokalowym budynku w zabudowie szeregowej na zamkniętym osiedlu przy ul. Górnickiego w dzielnicy Prądnik Biały.

BUDYNEK I LOKALIZACJA:
Budynek: kameralne osiedle budynków w zabudowie szeregowej na zamkniętym terenie z garażami i miejscami postojowymi, Każdy budynek składa się z dwóch mieszkań.
Ulica: Górnickiego,
Dzielnica: Prądnik Biały,
W pobliżu: liczne punkty handlowo - usługowe, Lidl, Żabka, Park Krowoderski, Galeria Bronowice, Ikea, biurowce przy ul. Opolskiej.

MIESZKANIE:
Piętro: 1/1 (poddasze),
Powierzchnia: 77 m2,
Rozkład pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym + sypialnia + sypialnia + łazienka (prysznic) + osobna toaleta +  przedpokój. Rozkład widoczny na rzucie.
Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia.
Możliwość parkowania samochodu na terenie osiedle na ogólnodostępnym parkingu dla mieszkańców.
Możliwość wynajęcia zamykanego garażu w cenie 350 PLN.

FINANSE:
- 4000 PLN czynsz najmu + śmieci, woda, prąd, gaz wg zużycia,
- wymagana kaucja zwrotna w wysokości 4000 PLN,
- prowizja dla biura nieruchomości.

UWAGI:
- dostępne od 01.07.,
- BRAK CZYNSZU ADMINISTRACYJNEGO,
- ogrzewanie i ciepła woda z dwufunkcyjnego piec gazowego,
- dogodna lokalizacja,
- zamknięte osiedle,
- w pełni wyposażone mieszkanie.

KONTAKT DO AGENTA:
Karol Piwoński
+48 533 878 780
karol@gamp-krakow.pl

  • Dostępne w okolicy: Komenda policji, Szkoła, Kort tenisowy, Basen, Sklep, Park, Restauracja, Centrum handlowe, Fitness, Żłobek, Apteka, Plac zabaw, Przychodnia lekarska, Hala sportowa, Bank, Kościół, Przedszkole
  • Komunikacja: Autobus
Karol Piwoński

Karol Piwoński

Menadżer zespołu

Formularz Kontaktowy


Klauzula informacyjna: Administratorem Państwa  danych osobowych jest Grupa Gamp sp. z o.o. (dawniej Gamp s.c.) z siedzibą w Krakowie przy ul. Henryka Sienkiewicza 9/11. Przetwarzamy Państwa dane osobowe w celu realizowania bieżącej korespondencji, ewentualnej odpowiedzi na treść przekazanego nam zapytania, w celu umożliwienia przedstawienia Państwu oferty dotyczącej nieruchomości, którą mogą być Państwo zainteresowani oraz w celu umożliwienia wywiązania się przez nas, deweloperów, właścicieli nieruchomości i firm współpracujących z wzajemnych zobowiązań. Podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest Art. 6 ust. 1 lit. b oraz f RODO, czyli kontakt przed zawarciem umowy oraz nasz prawnie uzasadniony interes oparty na możliwości komunikowania się z Państwem. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności